tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Najlepsi w oszczędzaniu

 
W Szkole Podstawowej w Drzewicy o oszczędzaniu mówi się nie tylko w październiku ? miesiącu oszczędności, ale i przez cały rok szkolnyMłodzi drzewiczanie wiedzą, jakie korzyści wynikają z systematycznego oszczędzania


Jak informują opiekunki Szkolnej Kasy Oszczędności, Beata Matysiak?Szczotka, Elżbieta Iwanicka i Teresa Grabowska, około 80% uczniów systematycznie oszczędza pieniądze w SKO. Wszystko po to, by spełniać swoje marzenia zgodnie z hasłem: ?Oszczędzam w SKO, bo marzę o??.
27 listopada odbył się apel podsumowujący działalność Szkolnej Kasy Oszczędności w roku szkolnym 2011/20112. Nagrodzeni zostali najbardziej systematyczni w oszczędzaniu, Bartłomiej Reguła z klasy IIa i Maja Bogatek z klasy IVb, a także pozstali członkowie SKO. Nagrody i upominki sponsorowane przez drzewicki oddział Banku Spółdzielczego w Przysusze wręczała dyrektorka Edyta Chrapczyńska.
Wielką niespodzianką okazał się puchar dyrektora szkoły dla kl. IIa, która uzyskała tytuł ?Klasy najlepszej w oszczędzaniu?. Wyróżnienie przypadło w udziale kl. IIB.
Spotkanie dostarczyło wszystkim wiele radości i emocji. Na pewno przyczyniło się do utrwalenia wśród dzieci nawyków oszczędzania.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (804) z dnia 7 Grudnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »