tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Nagrody dla nauczycieli

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Drzewicy przyznał nagrody nauczycielom pracującym w placówkach oświatowych administrowanych przez gminę. Nagrody w wysokości 1000 zł brutto otrzymali: Barbara Kaszuba (SP w Radzicach), Dorota Matuszczak (SP w Idzikowicach), Joanna Skorupa (SP w Brzustowcu), Marzanna Rojek (SP w Domasznie), Małgorzata Jędrasik (SP w Jelni), Edyta Kołomańska (wicedyrektorka Przedszkola Samorządowego), Teresa Sobolewska, Monika Bogatek i Maria Smolarska (SP w Drzewicy), Agnieszka Bogatek i Jolanta Gapys (Gimnazjum im. Jana Pawła II),
Jak co roku nagrody finansowe – w różnej wysokości – przyznano też dyrektorom: Agacie Klimek (Gimnazjum im. Jana Pawła II), Ewie Swęd–Gąsiorowskiej (SP w Drzewicy), Dorocie Królik (SP w Radzicach), Renacie Rogulskiej (SP w Jelni), Leokadii Sobolewskiej (SP w Krzczonowie), Mirosławie Wijacie (SP w Brzustowcu), Annie Witczak (Przedszkole Samorządowe), Annie Jakubczyk (SP w Idzikowicach) oraz Dorocie Zarębie i Małgorzacie Rzeźnik (SP w Domasznie).
Ze względu na żałobę po tragicznym wypadku samochodowym koło Nowego Miasta uroczystość wręczenia nagród odbyła się później niż planowano. Wyróżnieni nauczyciele spotkali się z władzami gminy we wtorek, 19 października w Gimnazjum im. Jana Pawła II. Odebrali podziękowania, życzenia i listy gratulacyjne.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (693) z dnia 21 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »