tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Moc wrażeń w "piątce"

 
1 czerwca w Przedszkolu nr 5 odbył się piknik rodzinny. Był doskonałą okazją do integracji i wspólnej zabawy dzieci i rodziców

Część oficjalną uroczystości poprowadziła dyrektorka placówki, Halina Ceglarska. Podziękowała wszystkim rodzicom za to, że poświęcili czas na udział w przedsięwzięciu i zaprosiła wszystkich do uczestnictwa w licznych atrakcjach przygotowanych w przedszkolu z okazji Dnia Dziecka.
Imprezę rozpoczął szczególny występ. Tym razem to nie przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności przed mamusiami i tatusiami, ale właśnie rodzice zaprezentowali przed pociechami ciekawy program artystyczny. Nie zabrakło znanych wszystkim milusińskim wierszyków i piosenek oraz wspólnego odtańczenia kaczuszek. Dzieci były pod wrażeniem wyjątkowego występu, który oglądały z zapartym tchem i nagrodziły gromkimi brawami.
Następnie przedszkolaki zaprosiły rodziców do sal, w których na co dzień odbywają się zajęcia edukacyjne ? tam zabaw i śmiechu nie było końca. Był konkurs plastyczny, którego tematem przewodnim były zwiastuny wiosny, pieczone kiełbaski prosto z grilla, wspólne zabawy ruchowe, malowanie twarzy, wykonywanie fryzur, dyskoteka i wiele innych atrakcji, które na pewno na długo zapamiętają zarówno dzieci, jak i ich rodzice.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (778) z dnia 8 Czerwca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »