tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Mobilny Punkt Informacyjny

 


Dla zainteresowanych funduszami europejskimi organizowane są indywidualne konsultacje z przedstawicielem Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w ramach akcji pn. Mobilne Punkty Informacyjne.
Akcja ma na celu upowszechnienie wśród potencjalnych jak i faktycznych odbiorców funduszy unijnych wiadomości na temat obecnie realizowanych programów, ułatwić dostęp mieszkańcom województwa do informacji i wiedzy dotyczących możliwości wykorzystania funduszy europejskich, wesprzeć beneficjentów w procesie pozyskiwania środków, jak i rozliczania projektów.
Spotkanie odbędzie się 17 listopada w godz. 10.00?14.00 w formie indywidualnych konsultacji w Urzędzie Miejskim, w sali USC. Podczas indywidualnych konsultacji będzie można uzyskać informacje m.in. nt. możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich, procedury składania wniosku o dofinansowania, realizacji projektów. Obecni Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego będą mogli otrzymać wsparcie z zakresu rozliczania i sprawozdawczości.

* * *
Fundusze dla przedsiębiorców ? spotkanie w Opocznie
Planujesz rozpocząć działalność gospodarczą lub posiadasz firmę należącą do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, potrzebujesz kredytu, pożyczki, poręczenia i nie wiesz, jak je zdobyć? Przyjdź na szkolenie w ramach Inicjatywy JEREMIE, które odbędzie się 17 listopada w godz. od 11.00 do 12.30 w sali USC UM.
Inicjatywa JEREMIE ? to preferencyjne pożyczki inwestycyjne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, na sfinansowanie m.in.: kosztów nabycia nieruchomości zabudowanych, kosztów wykonania robót budowlanych, kosztów nabycia lub wytworzenia maszyn, urządzeń i wyposażenia, kosztów zakupu sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, kosztów zakupu samochodów specjalnych.
Wszystkich zainteresowanych szkoleniami i konsultacjami prosimy o zgłoszenie udziału do 14 listopada: Katarzyna Stachowicz, Halina Zimnowoda, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Podregion Wschodni, Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, tel. 44 733 51 44.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (748) z dnia 11 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »