tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Mistrzostwa Wąglan w tenisie stołowym

 Uczestnicy tenisowych mistrzostw WąglanW niedzielę, 12 lutego w świetlicy wiejskiej LZS Spartak Wąglany i Towarzystwo Przyjaciół Wąglan zorganizowały X Otwarte Mistrzostwa Wąglan w tenisie stołowym.
W turnieju wzięło udział 12 zawodników, najmłodszym był 10?letni Łukasz Prusek, najstarszym 38?letni Krzysztof Cisowski. Grano systemem każdy z każdym.
Po emocjonującej rywalizacji poznaliśmy wyniki. Mistrzem został Marcin Bednarczyk, srebro wywalczył Wiktor Grabowski, trzecie miejsce zajął Szczepan Gołąb ? w swoje 17 urodziny.
Warto podkreślić, że młodzież jeśli chce, to potrafi dobrze wykorzystać wolny czas. Zdołała pokonać samych siebie i siarczysty mróz, przyniosła do nieogrzewanej świetlicy swój opał i wszystkim zrobiło się raźniej i cieplej. Ze swoich oszczędności zakupiono puchar dla najlepszego zawodnika, zaś Towarzystwo Przyjaciół Wąglan ufundowało pozostałe nagrody i dyplomy.
Niech to będzie przykładem dla innych. Zamiast narzekać na młodych, trzeba im otworzyć serca i drzwi do świetlic, pomagać, doradzać ? ale nie przeszkadzać!
A kolejne imprezy, pomimo kryzysu finansowego, posypią się jak z przysłowiowego rogu obfitości, co wszem i wobec zapowiadają organizatorzy.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (762) z dnia 17 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »