tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Mistrzostwa Europy odwołane

 
Kajakarstwo górskie

Od 2 do 6 czerwca na obiekcie Gabcikovo w Bratysławie miały być rozgrywane mistrzostwa Europy w slalomie kajakowym. Regaty rozpoczęły się zgodnie z planem, ale zostały przerwane. Powodem był bardzo wysoki stan wody w Dunaju.
Organizatorom udało się przeprowadzić jedynie kwalifikacje w konkurencjach indywidualnych, choć już wtedy notowano alarmowy stan wody na torze w Bratysławie. W tych trudnych warunkach górale z Drzewicy spisali się słabo. Zarówno kajakarka Małgorzata Milczarek jak i kanadyjkarz Grzegorz Kiljanek nie przebrnęli eliminacji i oboje zostali sklasyfikowani poza pierwszą dwudziestką w swoich konkurencjach.
Decydujące przejazdy miały się odbyć w sobotę i niedzielę, 5–6 czerwca jednak ogromne masy wody uniemożliwiły dokończenie regat. Mistrzostwa w końcu odwołano i na razie nie wiadomo, kiedy zostaną rozegrane. Nieoficjalnie mówi się o terminie wrześniowym.
Po powrocie z Bratysławy nasi górale przebywali przez kilka dni w Drzewicy, ale już w najbliższy weekend wyjeżdżają do Pragi, gdzie 19 i 20 czerwca odbędą się regaty Pucharu Świata.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (674) z dnia 11 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »