tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Zatrudnię do grodzeń upraw leśnych. Mroczków ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Mikołajkowo w „dwójce”

 
Okres przedświąteczny to w każdym przedszkolu czas intensywnych przygotowań do świąt. Nauczycielki i opiekunki na różne sposoby starają się przekazać dzieciom bożonarodzeniowe tradycje i obyczaje

Z początkiem grudnia dla dzieci z Przedszkola nr 2, znajdującego się przy ul. Szkolnej, rozpoczął się czas wypełniony bożonarodzeniowymi atrakcjami. Dzieci z pewnością nie mogą narzekać na nudę.
Czwartek, 2 grudnia upłynął pod znakiem dobrej zabawy i wycieczek. Najpierw dzieci wspólnie z opiekunkami skorzystały z zaproszenia TPD i przybyły do MDK, gdzie obejrzały przedstawienie w wykonaniu młodzieży z koła teatralnego działającego przy ZSP nr 1. „Królowa śniegu” w interpretacji starszych kolegów zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Po południu, tego samego dnia dzieci odwiedziły ZSS nr 3. Tam dyrekcja placówki, Fundacja „Ostoja” oraz Akcja Katolicka działająca przy parafii Podwyższenia Krzyża zorganizowały spotkanie mikołajkowe. Obok wspólnych zabaw organizatorzy przygotowali poczęstunek i słodkie paczki, które każde dziecko zabrało ze sobą do domu. Dyrektorka placówki, Alicja Jurek za naszym pośrednictwem serdecznie dziękuje organizatorom obu imprez za zaproszenie.
Na tym nie zakończyły się atrakcje dla maluchów. Już w poniedziałek, 6 grudnia do przedszkola przybyło aż dwóch mikołajów. Zabawa była przednia. Każda grupa dostała worki zabawek do sal, a do domu paczki ze słodyczami i książeczki do kolorowania. Mikołaje nie zapomnieli także o pracownikach Przedszkola nr 2, którzy świetnie się sprawowali przez cały rok i dla nich były niespodzianki. Upominek otrzymała także dyrektorka, Alicja Jurek.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »