tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Zatrudnię do grodzeń upraw leśnych. Mroczków ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Mikołaj na sportowo

 
Integracyjny turniej w „Brzechwie”

We wtorek, 14 grudnia w Zespole Szkół im. Jana Brzechwy odbył się piąty turniej zabaw sportowych, pod hasłem „Mikołaj na sportowo. Uczestniczyło w nim 70 zawodników, uczniów szkoły z niepełnosprawnością intelektualną, dzieci zaproszone z ZSS nr 2 z klas integracyjnych I–III oraz dzieci z Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym, wraz z opiekunami i rodzicami. Wszystkich serdecznie powitała dyrektorka placówki, Katarzyna Sobczyk.
Już od pięciu lat, główną ideą imprezy jest propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, aktywne spędzanie wolnego czasu oraz integracja uczniów i ich rodziców z różnych szkół z terenu naszego miasta. Każdego roku organizatorzy przygotowują dla dzieciaków szereg konkurencji sportowych, w które aktywnie włączają się także rodzice. W przyjaznej i miłej atmosferze zawodnicy rywalizowali ze sobą, przy okazji świetnie się bawiąc. Zmaganiom sportowym dopingowali przybyli goście, rodzice, dzieci i opiekunowie.
Turniej odbył się pod patronatem Starostwa Powiatowego, dzięki któremu każde dziecko zostało obdarowane paczkami wręczonymi przez mikołaja. Organizację turnieju wsparli także przyjaciele placówki Zofia Juźwik oraz Wiesława i Zdzisław Wojciechowscy, którzy pomogli zorganizować wspólny posiłek. Za pomoc i wsparcie w przygotowaniu imprezy, za naszym pośrednictwem organizatorzy serdecznie wszystkim dziękują.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »