tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Mikołajkowo w Klinach

 
6 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Klinach odbyło się spotkanie z mikołajem. Organizatorkami przedsięwzięcia były członkinie Koła Gospodyń Wiejskich, we współpracy ze świetlicowym, a zarazem sołtysem Edwardem Madejem

Licznie przybyłe dzieci wraz z rodzicami, babciami i dziadkami powitała przewodnicząca KGW Bogusława Madej. Zabaw i atrakcji nie było końca. Organizatorzy przygotowali między innymi liczne konkursy z nagrodami, które przypadły milusińskim do gustu. Dzieciaki chętnie brały udział w konkurencjach, a atrakcyjne upominki motywowały do tego, by wypaść w nich jak najlepiej.
Z racji tego, że w tym roku wszyscy mali klinianie byli bardzo grzeczni, mikołaj nikomu nie wręczył rózgi. Wręcz przeciwnie, każde dziecko otrzymało paczkę pełną prezentów. Nic więc w tym dziwnego, że na twarzach maluchów przez cały czas trwania imprezy gościły uśmiechy, uwiecznione na pamiątkowej fotografii.
Ci, którzy uczestniczyli w spotkaniu mikołajkowym w Klinach zgodnie twierdzą, że było bardzo miło i nastrojowo, między innymi za sprawą świątecznych dekoracji przygotowanych przez członkinie KGW. Ale czego się nie robi dla dzieci?!


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (805) z dnia 14 Grudnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »