tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Mikołajkowa integracja w Libiszowie

 


W czwartek, 6 grudnia w Szkole Podstawowej w Libiszowie odbyło się kolejne spotkanie integracyjne z mikołajem. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas 0?III oraz przyjaciele z Zespołu Szkół im. Jana Brzechwy, których gorąco przywitała dyrektorka szkoły Helena Kuśmierczyk.
Już od samego rana dzieci z niecierpliwością czekały i nadsłuchiwały dźwięku dzwonka zapowiadającego przybycie gościa. Gdy tylko zjawił się z workiem pełnym prezentów, gorąco przywitały go wielkimi brawami. Złożyły mu imieninowe życzenia i odśpiewały tradycyjne "Sto lat".
Mikołaj wysłuchał wierszy i wielu piosenek przygotowanych specjalnie dla niego przez dzieci. Po pięknym występie obdarował wszystkie prezentami. Uczniowie obiecali, że postarają się zachowywać grzecznie nie tylko w szkole, ale również w domu. Dla upamiętnienia tej radosnej chwili odbyła się sesja fotograficzna.
Dalszą częścią spotkania były wesołe zabawy ze śpiewem oraz słodki poczęstunek. Goście podziękowali za wspaniałe przyjęcie i złożyli bożonarodzeniowe życzenia.
Dzień upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (805) z dnia 14 Grudnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »