tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Mikołaj w zakładach Woya

 

W sobotę, 23 stycznia w sali konferencyjno-bankietowej zakładu Usługowo-Handlowego „Wojciechowski” w Sobawinach odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci pracowników firmy. W tym roku uczestniczyło w niej około 120 maluchów.
Zabawa rozpoczęła się w chwili przybycia Mikołaja. Po wcześniejszym wyrecytowaniu wiersza, zaśpiewaniu piosenki lub odpowiedzi na jedno pytanie każde z dzieci dostało olbrzymią paczkę pełną słodkości. Niektóre z dzieci były bardzo małe, dlatego wiersze mówiły za nie mamy.
Po rozdaniu prezentów Mikołaj opuścił zebranych, udając się na biegun północny, natomiast maluchy zasiadły do stołu pełnego przeróżnych smakołyków. Dalszą zabawę poprowadził wodzirej Paweł Paduch. Przy dźwiękach znanych przebojów, zarówno popowych jak i dziecięcych, rodzice wraz ze swymi pociechami bawili się znakomicie. Szczególnie zadowolone były dzieci, które swe szczęście i radość wyrażały poprzez nieustający taniec oraz zabawę z balonami. Po zakończeniu imprezy dziecięcej zabawę rozpoczęli rodzice.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (654) z dnia 29 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »