tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Miejscowe firmy odśnieżą i posypią

 
Gminne przetargi

Urząd Gminy i Miasta rozstrzygnął przetarg na utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2014/2015. Usługę będą wykonywały trzy firmy ? wszystkie z gminy Drzewica.
Podobnie jak w latach poprzednich, zamówienie obejmowało cztery części, zgodnie z rejonami, na które podzielono teren gminy i miasta. Wygrali najtańsi oferenci, ponieważ kryterium przetargowym była najniższa cena.
Odśnieżanie dróg w Idzikowicach, Brzuzie, Giełzowie, Radzicach Małych, Trzebinie, Radzicach Dużych, Werówce i Świerczynie będzie należało do firmy "Usługi Rolnicze" Michała Karkowskiego z Werówki. Za godzinę pracy pługa usługodawca otrzyma 72,90 zł, tyle samo za godzinę pracy koparkoładowarki.
Drogi w Brzustowcu, Krzczonowie, Jelni i Strzyżowie odśnieży FHU "Mal?Kop" Anety Malinowskiej z Drzewicy. Zarówno w przypadku godzinnej pracy pługa, jak i koparkoładowarki firma zaproponowała cenę 84 zł.
Ten sam oferent wygrał przetarg na wykonywanie usługi w Zakościelu, Żardkach i Domasznie. Tu również stawki wynoszą po 84 zł.
Odśnieżaniem ulic w Drzewicy i dróg w Dąbrówce a także posypywaniem dróg i ulic mieszanką piaskowo?solną na terenie całej gminy zajmie się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Drzewicy. Za godzinę odśnieżania przy pomocy pługa otrzyma 100 zł, za godzinę posypywania ulic 224,49 zł, natomiast za dostawę 1 tony mieszanki piaskowo?solnej w miejsca wyznaczone przez UGiM 217,71 zł.
Wszystkie stawki są cenami brutto. Umowy między gminą a wykonawcami będą obowiązywały do 30 kwietnia 2015 roku.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (902) z dnia 24 Października 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »