Mecz bez kibiców

Klasa okręgowa

Drużyny Gerlacha i Astorii Szczerców wychodzą na mecz przy pustych trybunach

MGKS Gerlach Drzewica został ukarany przez OZPN w PiotrkowieTrybunalskim rozegraniem jednego meczu bez udziału kibiców. Powodem było niezapewnienie porządku podczas spotkania ze Zjednoczonymi Bełchatów (23 września). Kibice Gerlacha mieli wiele pretensji do arbitrów, którzy popełnili rażące błędy na niekorzyść gospodarzy.
Mecz przy pustych trybunach odbył się w niedzielę, 7 października, kiedy to do Drzewicy przyjechała Astoria Szczerców. Spotkanie było jednostronnym widowiskiem. Już w siódmej minucie Astoria strzeliła gola, a po 26 minutach gospodarze przegrywali 0:3. Ostatecznie Gerlach uległ faworytom 0:5. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale goście nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji strzeleckich.
Kolejne spotkanie przegrała Ceramika Opoczno i nadal zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Kawaleria Tomaszów okazała się za silna dla KS Poświętne. Do 66 minuty był remis, ale tomaszowianie zdobyli gola dającego im zwycięstwo.