Mazur już na czele

Tenisowe Grand Prix Opoczna 2011

W sobotę, 5 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Prywatnych rozegrano drugi turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Opoczno 2011. Organizatorem cyklu jest LKS Opoka.
W zawodach wystartowało 20 zawodników reprezentujących Opoczno, Końskie i Bielowice. Grano systemem do dwóch przegranych pojedynków.
Pierwsze miejsce zajął Mariusz Mazur (Końskie), który po zaciętym pojedynku pokonał Emila Kmitę (Bielowice) 3:1 w setach (11:8,11:9, 9:11, 12:10). Mariusz po tym zwycięstwie został liderem klasyfikacji generalnej. Zwycięzca z pierwszego turnieju Patryk Słoka nie stanął do rywalizacji.
Trzecie miejsce w turnieju zajął Dariusz Głobiński, który w walce o finał przegrał z Emilem Kmitą (Bielowice) 2:3 w setach (6:11, 5:11, 12:10, 12:10, 9:11).
Czwarte miejsce wywalczył Ernest Duda (Opoczno), piąty był Kamil Kowalczyk (Bielowice), szósty Mariusz Soduła (Opoczno), siódmy Zbigniew Ziętek (Końskie), ósmy Bogusław Czarnecki (Opoczno).
Nagrody dla najlepszych zawodników ufundował LKS Opoka.