tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Maturzaki

 
Jak zapisać się na studia na 50 dni przed maturą? Serwis Maturzaki.pl uruchomił pierwszą w Polsce bazę uczelni z możliwością zapisywania się i śledzenia kierunków studiów

Po zdaniu i odczekaniu na oficjalne wyniki matury, maturzysta może mieć za mało czasu, aby spokojnie i z rozwagą wybrać najlepszą opcję studiowania. Dlatego do zbierania informacji o kierunkach studiów i dojrzewania w decyzji, powinien przystąpić już przed maturą.
Serwis społecznościowy Maturzaki.pl uruchomił kompletną bazę uczelni wyższych i pozwala każdemu maturzyście na zapisanie się i stworzenie własnego portfela kierunków studiów. Dzięki temu każdy maturzysta może indywidualnie wybrać kierunki, które go interesują i śledzić zmiany w wymaganiach oraz aktualności jak np. dni otwarte na interesujących go uczelniach. To wirtualne narzędzie symulujące zapisywanie się, jest też dobrym ćwiczeniem przed ostatecznym wyborem, gdy czasu po otrzymaniu świadectwa będzie niewiele, a papiery składać trzeba szybko.
Całkowicie darmowy serwis Maturzaki.pl umożliwi też maturzystom nawiązanie kontaktów z ludźmi wybierającymi takie same kierunki i to jeszcze przed aplikowaniem na uczelnie. Dobrze jest poznać kolegę z grupy jeszcze przed rozpoczęciem roku. Niezwykle ciekawa jest też możliwość poznawania ludzi o podobnych planach i zainteresowaniach, którzy mimo iż finalnie wybiorą podobne kierunki na innych uczelniach, nadal mogą być pomocni i pozostawać w kontakcie. Wystarczy kliknąć „Zapisz się”. Poza tym to po prostu szansa na fajne znajomości.
Dodatkowo na stronie głównej Maturzaki.pl prezentowane są aktualności bezpośrednio z uczelni. To właśnie uczelnie wyższe w większości przypadków same zarządzają wszystkimi danymi w tej innowacyjnej bazie uczelni.
Maturzaki.pl są częścią unijnego programu Innowacyjna Gospodarka. To maturalny nawigator i serwis społecznościowy w jednym. Teraz oprócz zdobywania wiedzy i kontaktów maturalnych, można jeszcze lepiej zaplanować swoją przyszłość. To idealne miejsce w sieci dla przyszłych maturzystów. Przystępne, przejrzyste i całkowicie darmowe.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (714) z dnia 18 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »