tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sławno

 MatMistrz 2012

 

11 maja w Zespole Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli odbył się finał i podsumowanie I Powiatowego Internetowego Konkursu Matematycznego ?MatMistrz?, zorganizowanego przez nauczycieli przedmiotów matematyczno?przyrodniczych. Jego pomysłodawcą i koordynatorem był nauczyciel matematyki Mirosław Kapusta.
Gimnazjaliści z powiatu opoczyńskiego po ponad półrocznych zmaganiach na internetowej platformie edukacyjnej w dniu finału pisali ostateczny test, który wyłonił zwycięzców.
Pierwsze miejsce zajął Piotr Malicki z Publicznego Gimnazjum w Mniszkowie, drugie Sławomir Kwiatkowski z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy a trzecie Sebastian Sałaj z gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym. Kolejne miejsca zajęłi: Sławomir Kuc (ZSPryw.), Adam Wołonkiewicz, Magdalena Gmaj (oboje z Gimnazjum w Drzewicy), Bartłomiej Ciach (Gimnazjum w Szadkowicach) i Monika Tomicka (Gimnazjum w Drzewicy). Wszyscy dostali nagrody. Dodatkowo wyrożnienia otrzymali: Krzysztof Madej, Sebastian Jóźwik, Błażej Kowalczyk ? wszyscy z Publicznego Gimnazjum w Prymusowej Woli, Michał Pietruszka, Paulina Krzysztofik, Piotr Czerczak (wszyscy z Publicznego Gimnazjum w Mniszkowie), Paula Misiuk z Gimnazjum w Drzewicy oraz Bartłomiej Wójcik z Gimnazjum w Wygnanowie.
Zapowiedź władz samorządowych, dalszego wspierania projektu nauczycieli z Prymusowej Woli rokuje nadzieje, że już we wrześniu roku rozpocznie się kolejna edycja ?MatMistrza?.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 20 (775) z dnia 18 Maja 2012r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »