tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »

Sprzedam duże mieszkanie w Opocznie - 608 570 ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Marta Turoboś podsumowała sezon

 
Podsumowując miniony sezon letni 2011 uważam, że był udany, a to ze względu na rangę imprez, w których miałam przyjemność brać udział. Reprezentowałam Polskę w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata MTB ? pisze na swojej stronie Marta Turoboś (na zdjęciu), kolarka LUKS Sławno


? Niestety, nie przygotowywaliśmy się pod kątem tych bądź co bądź najważniejszych imprez, ponieważ wyjazd na takie zawody z kadrą narodową pod wodzą Andrzeja Piątka był nieosiągalny z przyczyn nikomu nie znanych. Na szczęście w kadrze zaszły gruntowne zmiany i dane było mi znaleźć się w tym elitarnym gronie. Niestety, dyspozycja na najważniejszych zawodach, mimo że wysoka, nie była szczytem moich możliwości. Było to spowodowane tym, że o wyjeździe na ME dowiedzieliśmy się 10 dni przed startem, a na MŚ trener kadry powołał mnie bezpośrednio po europejskim czempionacie.
? Z powodu odmiennych planów szkoleniowych wspólnie z moim trenerem oraz trenerem kadry postanowiliśmy, że do Mistrzostw Świata przygotuję się w Polsce ze swoimi koleżankami i kolegami klubowymi na zgrupowaniu w Borowicach, a wcześniej wystartuję jeszcze w zawodach zaliczanych do Pucharu Świata w Czechach. Ponadto startowałam w Pucharze Czech, zajmując miejsca na podium w wyścigach w Pradze, Pilźnie i Bedrichovie. Zdobyłam brązowy medal Mistrzostw Polski MTB oraz tytuł mistrza Polski MTB w drużynie z grupą JBG2. Zajęłam również 5. miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Borowicach.
? Ponadto wielokrotnie stawałam na podium wyścigów ogólnopolskich: 11 razy na najwyższym stopniu, 5 razy na miejscu drugim oraz 6 razy na miejscu trzecim, co dało mi pierwsze miejsce w rankingu PZKol. Niestety, nie mogłam wystartować w Mistrzostwach Polski na szosie, ponieważ termin tej imprezy nałożył się na termin Mistrzostw Polski MTB, które, nie ukrywam, były dla mnie ważniejsze.
? Ze startów, jakie miałam zaplanowane przed sezonem, jestem zdecydowanie zadowolona. Co do tych, których nie planowaliśmy, mam nieco zastrzeżeń, ale mam nadzieję systematycznie poprawiać rezultaty na arenie międzynarodowej.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (762) z dnia 17 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »