tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Młodzież "Cery" zagra w Moszczenicy

 
Halowa piłka nożna

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim wspólnie z GLKS Włókniarz Moszczenica organizuje II Memoriał im. Romana Kaźmierczaka. Turniej halowej piłki nożnej odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 stycznia w Gminno?Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy.
Do rywalizacji przystąpią młodzieżowe zespoły chłopców z rocznika 2001 i młodszych. Organizatorzy zaprosili: GKS Bełchatów (dwie drużyny), Ceramikę Opoczno, Concordię Piotrków Trybunalski, Lechię Tomaszów Mazowiecki. Mazowię Tomaszów Mazowiecki, LKS Wola Krzysztoporska. Jako gospodarz do gry przystąpi Włókniarz Moszczenica.
Zgodnie z regulaminem, obowiązuje system każdy z każdym. Mecze będą trwały po 10 minut, bez zmiany stron boiska. W jednej drużynie w grze bierze udział 6 zawodników ? 5 w polu plus bramkarz. Wprowadzenie piłki z autu odbywa się nogą. Zawodnik może wprowadzić piłkę zza linii sam lub podać do partnera.
Zawody rozpoczną się o godz. 8.30, natomiast zakończenie turnieju wraz z wręczeniem pucharów i wyróżnień nastąpi o godz. 14.10.

Terminarz meczów drużyny Ceramiki Opoczno
9.33 Ceramika ? Mazovia
10.06 Concordia ? Ceramika
10.39 Ceramika ? GKS II Bełchatów
11.12 Włókniarz ? Ceramika
12.07 Ceramika ? Lechia
13.02 GKS I Bełchatów ? Ceramika
13.57 Ceramika ? LKS Wola Krzysztoporska

O kolejności decyduje kolejno: liczba zdobytych punktów, wynik bezpośredniego spotkania, korzystniejsza różnica bramek, większa liczba zdobytych bramek. Przy wyniku remisowym drużyny wykonują po 3 rzuty karne, które decydują w dalszej kolejności o miejscu w turnieju.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (863) z dnia 24 Stycznia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »