tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Love is in the air

 
We wtorek, 14 lutego w Zespole Szkół Samorządowych nr 1 odbył się już po raz trzeci Międzyszkolny Walentynkowy Konkurs Piosenki Angielskiej, zatytułowany


Uczestnicy konkursu wystąpili w dwóch grupach wiekowych: uczniowie gimnazjum i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Spośród gimnazjów, zaproszenie do udziału w zabawie przyjęli, uczniowie z ZSS nr 2, ZSS nr 3, ZS w Bukowcu Opoczyńskim, Gimnazjum w Wygnanowie, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy. Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli gospodarzy konkursu, a więc uczniów z Gimnazjum nr 1. Uczniów szkół ponadgimnazjalnych reprezentowali uczniowie z LO im. Stefana Żeromskiego, ZSP nr 1 oraz uczniowie SLO. Uczestnicy konkursu śpiewali utwory w języku angielskim o tematyce walentynkowej.
Jury w składzie: Izabela Małocha, Anna Wilk, Urszula Cieluch nie miało łatwego zadania. Zdobywczynią pierwszego miejsca wśród wykonawców ze szkół gimnazjalnych została Jowita Zięba z Gimnazjum nr 1. Drugie miejsce wyśpiewały ex aequo Anna Urazińska z ?jedynki? i Karolina Gubiec z ZSS nr 2. Trzecim podzieliły się Aleksandra Szpocińska z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy oraz Natalia Pręcikowska z Gimnazjum nr 1.
Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Paulina Siwek, drugie miejsce zajęła Aleksandra Pęczek z LO im. Stefana Żeromskiego. Trzecie miejsce zajął duet Aleksandra Dąbrowska i Klaudia Morawska z SLO.
Wykonawcy reprezentowali wysoki poziom muzyczny i językowy. Zaangażowanie publiczności podgrzało atmosferę występów, a cały konkurs był źródłem niezapomnianych emocji i doskonałej zabawy. W przerwie wystąpili podopieczni Beaty Kałuży, którzy śpiewali w języku francuskim. Organizatorki konkursu Małgorzata Stępień i Monika Rogulska za naszym pośrednictwem serdecznie dziękują uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (762) z dnia 17 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »