tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Listonosz doniósł

 


Po pobycie prezesa Jarosława Kaczyńskiego w Opocznie otrzymaliśmy list od radnego PiS, Andrzeja Rożenka, który przytaczamy:

Biorąc udział w spotkaniu z Prezesem Kaczyńskim miałem nadzieją, że uda się wyjaśnić kilka tematów, które są tematami tabu dla społeczeństwa i Prezesa, a które można było podczas takiego spotkania wyjaśnić przez zadanie pytań i uzyskanie na nie odpowiedzi. Pytania, które zadałem na kartkach, ale nie zostaly odczytane:
1. Jakie Pan Prezes zajął stanowisko wobec działań, które podjął pełnomocnik powiatowy, poseł Robert Telus. A mianowicie doprowadził swoimi działaniami do sytuacji, że radni z list PiS stracili funkcje samorządowe, w tym stanowisko starosty, wicestarosty, wiceprzewodniczących Rady Powiatu, przewodniczących komisji stałych zarówno w powiecie jak i w gminie.
2. Panie prezesie, deklarował Pan na spotkaniu w Radomsku wyjaśnienie, dlaczego zostałem odwołany a następnie wykluczony z PiS listem poleconym bez podania przyczyny. Od tego czasu nie mam żadnej informacji, pomimo że zwracałem się do Pana jak również do Rady Politycznej PiS. Mija już siedem lat.

Pytania do Posła Roberta Telusa:
1) Co zrobił w sprawie pokrzywdzonych pracowników w czasie prywatyzacji Opoczno SA? Jakie podjął działania aby zakończyć pozytywnie postępowanie, które wdrożył jego poprzednik. Pan poseł miał udzielić informację na piśmie w 2006 roku minęło 7 lat.
2) Od kiedy jest członkiem PiS? Jeżeli jest, to która komórka powiatowa przyjęła go w poczet członków PiS? Jeżeli nie w powiecie opoczyńskim to co było przyczyną, że nie złożył deklaracji w Opocznie.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (825) z dnia 3 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »