tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ kierowcę kat. C+E, zagranica, tel. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Ligowe terminarze po zmianach

 
Piłka nożna

Zimowa aura powoduje opóźnienie rozpoczęcia rozgrywek rundy wiosennej w niższych ligach piłkarskich. OZPN w Piotrkowie Trybunalskim już dwa razy odwoływał inaugurację klasy okręgowej, w tym tygodniu przełożył też pierwszą wiosenną kolejkę klasy A i klasy B seniorów.

Oby w ostatni weekend marca pogoda była bardziej łaskawa i pozwoliła na rozegranie pierwszych oficjalnych meczów w 2013 roku.
Prezentujemy terminarze rundy wiosennej po dokonanych zmianach oraz tabele po rundzie jesiennej.

LIGA OKRĘGOWA

* 16. kolejka (z 16?17 marca)
Środa, 17 kwietnia
16.30 Szczerbiec ? LKS Czarnocin
16.30 Świt Kamieńsk ? Gerlach Drzewica
16.30 LKS Lubochnia ? Wola Krzysztoporska
16.30 LKS Mierzyn ? Ceramika Opoczno
16.30 PKS Polonia Piotrków Trybunalski ? Astoria Szczerców
16.30 Gorzkowice ? Zjednoczeni Gmina Bełchatów
16.30 Grabka Grabica ? WKS Kawaleria Tomaszów Mazowiecki
16.30 KS Poświętne ? Gomunice

* 17. kolejka (z 23?24 marca)
Środa, 15 maja
17.00 Gomunice ? Gorzkowice
17.00 LKS Ceramika ? Szczerbiec
17.00 Czarnocin ? Świt Kamieńsk
17.00 Wola Krzysztoporska ? WKS Kawaleria
17.00 PKS Polonia ? Grabka Grabica
17.00 Zjednoczeni ? LKS Mierzyn
17.00 Astoria ? KS Poświętne
17.00 Gerlach ? Lubochnia

* 18. kolejka
Piątek, 29 marca
15.00 LKS Lubochnia ? Czarnocin
16.00 GUKS Gorzkowice ? Astoria
16.00 Świt Kamieńsk ? Ceramika
16.00 Kawaleria ? Gerlach
Sobota, 30 marca
15.00 Szczerbiec ? Zjednoczeni
15.00 LKS Mierzyn ? Gomunice
15.00 KS Poświętne ? PKS Polonia
15.00 Grabka ? Wola Krzysztoporska

* 19. kolejka
Sobota, 6 kwietnia
16.00 Polonia ? GUKS Gorzkowice
16.00 Astoria ? LKS Mierzyn
16.00 LUKS Gomunice ? Szczerbiec
16.00 Zjednoczeni ? Świt Kamieńsk
16.00 Ceramika ? LKS Lubochnia
16.00 Czarnocin ? WKS Kawaleria
Niedziela, 7 kwietnia
15.00 KS Poświętne ? Grabka
16.00 Gerlach Drzewica ? Wola Krzysztoporska

* 20. kolejka
Sobota, 13 kwietnia
15.00 Wola Krzysztoporska ? LKS Czarnocin
15.00 WKS Kawaleria ? Ceramika
16.00 LKS Lubochnia ? Zjednoczeni
16.00 LKS Mierzyn ? PKS Polonia
16.00 Szczerbiec Wolbórz ? Astoria
16.00 Gorzkowice ? KS Poświętne
16.30 Świt Kamieńsk ? Gomunice
Niedziela, 14 kwietnia
16.00 Grabka Grabica ? Gerlach

* 21. kolejka
Sobota, 20 kwietnia
16.00 Ceramika ? Wola Krzysztoporska
16.30 PKS Polonia ? Szczerbiec
16.30 Gomunice ? LKS Lubochnia
16.30 Gorzkowice ? Grabka Grabica
16.30 LKS Czarnocin ? Gerlach
16.30 Zjednoczeni ? WKS Kawaleria
Niedziela, 21 kwietnia
16.00 KS Poświętne ? LKS Mierzyn
16.30 Astoria ? Świt Kamieńsk

* 22. kolejka
Sobota, 27 kwietnia
15.00 Wola Krzysztoporska ? Zjednoczeni Gmina Bełchatów
15.00 Kawaleria ? LUKS Gomunice
15.00 Świt Kamieńsk ? Polonia
16.00 Szczerbiec ? KS Poświętne
17.00 LKS Lubochnia ? Astoria
17.00 LKS Mierzyn ? Gorzkowice
Niedziela, 28 kwietnia
17.00 Grabka Grabica ? Czarnocin
17.00 Gerlach ? Ceramika

* 23. kolejka
Środa, 1 maja
16.00 Ceramika ? LKS Czarnocin
17.00 Gorzkowice ? Szczerbiec
17.00 PKS Polonia ? LKS Lubochnia
17.00 KS Poświętne ? Kamieńsk
17.00 Astoria ? WKS Kawaleria
17.00 LUKS Gomunice ? LKS Wola Krzysztoporska
17.00 LKS Mierzyn ? Grabka Grabica
17.00 Zjednoczeni ? Gerlach

* 24. kolejka
Sobota, 4 maja
15.00 Świt Kamieńsk ? Gorzkowice
15.00 Wola Krzysztoporska ? Astoria
16.00 Szczerbiec ? LKS Mierzyn
17.00 LKS Czarnocin ? Zjednoczeni
17.00 WKS Kawaleria ? PKS Polonia
17.00 Lubochnia ? KS Poświętne
Niedziela, 5 maja
17.00 Grabka Grabica ? Ceramika
17.00 Gerlach ? Gomunice

* 25. kolejka
Sobota, 11 maja
17.00 Gomunice ? LKS Czarnocin
17:00 Gorzkowice ? LKS Lubochnia
17.00 Polonia ? Wola Krzysztoporska
17.00 Zjednoczeni ? Ceramika
17.00 KS Poświętne ? Kawaleria
17.00 Szczerbiec ? Grabka Grabica
17.00 LKS Mierzyn ? Świt Kamieńsk
Niedziela, 12 maja
11.00 Astoria Szczerców ? Gerlach

* 26. kolejka
Sobota, 18 maja
16.00 Wola Krzysztoporska ? KS Poświętne
16.00 Świt Kamieńsk ? Szczerbiec
17.00 Ceramika ? LUKS Gomunice
17.00 LKS Czarnocin ? Astoria
17.00 WKS Kawaleria ? Gorzkowice
17.00 LKS Lubochnia ? LKS Mierzyn
Niedziela, 19 maja
17.00 Grabka Grabica ? Zjednoczeni
17.00 Gerlach ? PKS Polonia

* 27. kolejka
Sobota, 25 maja
15.00 Gomunice ? Zjednoczeni
17.00 PKS Polonia ? LKS Czarnocin
17.00 Astoria ? Ceramika
17.00 GUKS Gorzkowice ? Wola Krzysztoporska
17.00 Mierzyn ? WKS Kawaleria
17.00 Świt Kamieńsk ? Grabka
Niedziela, 26 maja
17.00 Szczerbiec ? Lubochnia
17.00 KS Poświętne ? Gerlach

* 28. kolejka
Sobota, 1 czerwca
17.00 Ceramika ? PKS Polonia
17.00 WKS Kawaleria ? Szczerbiec
17.00 Lubochnia ? Świt Kamieńsk
17.00 Wola Krzysztoporska ? LKS Mierzyn
17.00 Zjednoczeni ? Astoria
17.00 Czarnocin ? KS Poświętne
Niedziela, 2 czerwca
17.00 Gerlach ? GUKS Gorzkowice
17.00 Grabka Grabica ? Gomunice

* 29. kolejka
Sobota, 8 czerwca
17.00 Szczerbiec Wolbórz ? Wola Krzysztoporska
17.00 KS Poświętne ? Ceramika
17.00 PKS Polonia ? Zjednoczeni
17.00 Astoria Szczerców ? Gomunice
17.00 Lubochnia ? Grabka Grabica
17.00 Świt Kamieńsk ? Kawaleria
17.00 LKS Mierzyn ? Gerlach
17.00 Gorzkowice ? Czarnocin

* 30. kolejka
Sobota, 15 czerwca
17.00 Ceramika ? Gorzkowice
17.00 Gerlach ? Szczerbiec
17.00 Gomunice ? PKS Polonia
17.00 LKS Czarnocin ? LKS Mierzyn
17.00 Wola Krzysztoporska ? Świt
17.00 WKS Kawaleria ? Lubochnia
17.00 Grabka Grabica ? Astoria
17.00 Zjednoczeni ? KS Poświętne

Tabela
1. Astoria Szczerców 15 40 33:6
2. PKS Polonia 15 35 30:7
3. Zjednoczeni 15 29 24:15
4. Świt Kamieńsk 15 27 25:12
5. LKS Mierzyn 15 26 30:19
6. KS Poświętne 15 24 26:21
7. LKS Lubochnia 15 23 30:26
8. Wola Krzysztoporska 15 22 22:22
9. WKS Kawaleria 15 19 16:21
10. Gerlach Drzewica 15 19 22:24
11. Szczerbiec Wolbórz 15 18 17:15
12. LUKS Gomunice 15 15 12:21
13. LKS Czarnocin 15 13 20:40
14. GUKS Gorzkowice 15 11 12:34
15. Grabka Grabica 15 10 19:32
16. Ceramika Opoczno 15 5 12:35
* drużyna z miejca 1. ? awans
* drużyny z miejsc 14?16. ? spadek

KLASA A, GRUPA I

* 12. kolejka (z 23?24 marca)
Środa, 1 maja
13.00 Polonia Rokiciny ? Radzice
13.00 Kasztelan Żarnów ? Relax
13.00 Mniszków ? Syrenka
15.00 ZLKS Woy ? Białaczów
14.00 Pionier ? Atom Januszewice
Pauzuje KS Tęcza Janków.

* 13. kolejka
Sobota, 30 marca
13.00 Radzice ? Pionier Baby
15.00 Relax ? Białaczów
15.00 Syrenka ? Polonia Rokiciny
15.00 Mniszków ? ZLKS Woy
15.30 Tęcza Janków ? Kasztelan
Pauzuje Atom Januszewice.

* 14. kolejka
Sobota, 6 kwietnia
15.00 Białaczów ? Tęcza Janków
16.00 Polonia Rokiciny ? Mniszków
Niedziela, 7 kwietnia
14.30 Kasztelan ? Atom
16.00 Pionier Baby ? Syrenka
16.00 ZLKS Woy ? Relax
Pauzuje LKS Radzice.

* 15. kolejka
Sobota, 13 kwietnia
16.00 Rokiciny ? ZLKS Woy
Niedziela, 14 kwiecień 2013
11.00 Tęcza Janków ? Relax
15.00 Radzice ? Kasztelan
15.30 Atom ? Białaczów
16.00 Mniszków ? Pionier Baby
Pauzuje Syrenka Zakościele.

* 16. kolejka
Sobota, 20 kwietnia
15.00 Białaczów ? Radzice
Niedziela, 21 kwietnia
15.00 Kasztelan Żarnów ? Syrenka
16.00 ZLKS Woy ? Tęcza Janków
16.00 Relax ? Atom Januszewice
16.30 Pionier Baby ? Rokiciny
Pauzuje LKS Mniszków.

* 17. kolejka
Sobota, 27 kwietnia
16.00 Syrenka ? Białaczów
17.00 Pionier Baby ? ZLKS Woy
Niedziela, 28 kwietnia
15.00 Radzice ? Relax
16.00 Atom Januszewice ? Tęcza
16.00 Mniszków ? Kasztelan
Pauzuje Polonia Rokiciny.

* 18. kolejka
Sobota, 4 maja
16.00 Białaczów ? Mniszków
Niedziela, 5 maja
11.00 Tęcza Janków ? Radzice
15.30 Kasztelan ? Polonia Rokiciny
17.00 ZLKS Woy ? Atom
17.00 Relax ? Syrenka Zakościele
Pauzuje LKS Pionier Baby.

* 19. kolejka
Sobota, 11 maja
17.00 Polonia Rokiciny ? Białaczów
Niedziela, 12 maja
11.00 Pionier Baby ? Kasztelan
16.00 Syrenka Zakościele ? Tęcza
16.00 Mniszków ? Relax
16.00 Radzice ? Atom
Pauzuje ZLKS Woy.

* 20. kolejka
Sobota, 18 maja
16.00 Białaczów ? Pionier Baby
Niedziela, 19 maja
11.00 Tęcza Janków ? Mniszków
16.00 Atom Januszewice ? Syrenka
17.00 Relax ? Polonia Rokiciny
17.00 ZLKS Woy ? Radzice
Pauzuje Kasztelan Żarnów.

* 21. kolejka
Niedziela, 26 maja
17.00 Rokiciny ? Tęcza Janków
17.00 Kasztelan ? ZLKS Woy
17.00 Syrenka ? Radzice
17.00 Mniszków ? Atom
17.00 Pionier Baby ? Relax
Pauzuje LKS Białaczów.

* 22. kolejka
Niedziela, 2 czerwca
17.00 Tęcza Janków ? Pionier Baby
17.00 ZLKS Woy ? Syrenka
17.00 Atom Januszewice ? Rokiciny
17.00 Radzice ? Mniszków
17.00 Białaczów ? Kasztelan
Pauzuje Relax Czerniewice.

Tabela
1. Tęcza Janków 10 22 18:11
2. Kasztelan Żarnów 10 22 20:7
3. Relax Czerniewice 10 18 33:24
4. ZLKS Woy 10 18 26:15
5. LKS Białaczów 10 17 33:27
6. LKS Mniszków 10 15 28:23
7. Pionier Baby 10 12 20:22
8. LKS Radzice 10 11 17:25
9. Polonia Rokiciny 10 8 23:27
10. Atom Januszewice 10 6 12:33
11. Syrenka Zakościele 10 5 18:34

* drużyny z miejsc 1. i 2. ? awans do klasy okręgowej
* drużyna z miejsca 11. ? spadek do klasy B

KLASA B, GRUPA I

* 14. kolejka (z 24 marca)
Czwartek, 30 maja
17.00 Czartoria Ręczno ? Rzeczyca
17.00 LUKS ? LKS Żelechlinek
17.00 Modrzewianka ? Olimpia
17.00 Aleksandrów ? Budziszewice
17.00 LKS Mroczków ? Inowłódz
Pauzują Będków, Stal Niewiadów.

* 15. kolejka
Sobota, 30 marca
12.00 Olimpia ? Czartoria Ręczno
15.00 IKS Inowłódz ? LUKS
15.00 Żelechlinek ? Aleksandrów
15.00 Budziszewice ? Modrzewianka
16.00 Stal Niewiadów ? LKS Będków
Pauzują LKS Mroczków, Rzeczyca.

* 16. kolejka
Sobota, 6 kwietnia
15.30 LKS Będków ? RKS Rzeczyca
Niedziela, 7 kwietnia
15.00 Aleksandrów ? IKS Inowłódz
15.30 LUKS ? LKS Mroczków
16.00 Czartoria ? Budziszewice
16.00 Modrzewianka ? Żelechlinek
Pauzują Olimpia, Stal Niewiadów.

* 17. kolejka
Niedziela, 14 kwietnia
11.00 Żelechlinek ? Czartoria Ręczno
13.00 Inowłódz ? Modrzewianka
14.00 Olimpia ? LKS Będków
14.00 Rzeczyca ? Stal Niewiadów
16.00 LKS Mroczków ? Błysk
Pauzują Budziszewice, LUKS.

* 18. kolejka
Sobota, 20 kwietnia
15.30 LKS Będków ? Budziszewice
16.00 Stal Niewiadów ? Olimpia
Niedziela, 21 kwietnia
11.00 Czartoria ? IKS Inowłódz
15.00 Błysk Aleksandrów ? LUKS
16.00 Modrzewianka ? LKS Mroczków
Pauzują Żelechlinek, RKS Rzeczyca.

* 19. kolejka
Niedziela, 28 kwietnia
11.00 Żelechlinek ? LKS Będków
13.30 Budziszewice ? Niewiadów
14.00 Olimpia ? RKS Rzeczyca
15.30 LUKS ? Modrzewianka
17.00 LKS Mroczków ? Czartoria
Pauzują Błysk, IKS Inowłódz.

* 20. kolejka
Środa, 1 maja
15.00 RKS Rzeczyca ? Budziszewice
15.30 LKS Będków ? IKS Inowłódz
16.00 Niewiadów ? LKS Żelechlinek
16.00 Modrzewianka ? Błysk
17.00 Czartoria Ręczno ? LUKS
Pauzują Olimpia, LKS Mroczków.

* 21. kolejka
Niedziela, 5 maja
11.00 Żelechlinek ? RKS Rzeczyca
13.00 IKS Inowłódz ? Niewiadów
13.30 Budziszewice ? Olimpia
15.00 Błysk Aleksandrów ? Czartoria
17.00 LKS Mroczków ? Będków
Pauzują LUKS, Modrzewianka.

* 22. kolejka
Sobota, 11 maja
15.30 LKS Będków ? LUKS
17.00 Niewiadów ? LKS Mroczków
Niedziela, 12 maja
14.00 Olimpia ? LKS Żelechlinek
14.00 RKS Rzeczyca ? IKS Inowłódz
17.00 Czartoria ? Modrzewianka
Pauzują Budziszewice, Błysk.

* 23. kolejka
Niedziela, 19 maja
11.00 Żelechlinek ? Budziszewice
13.00 IKS Inowłódz ? Olimpia
15.00 Aleksandrów ? LKS Będków
15.30 LUKS ? Stal Niewiadów
17.00 LKS Mroczków ? Rzeczyca
Pauzują Czartoria, Modrzewianka.

* 24. kolejka
Sobota, 25 maja
15.30 Będków ? Modrzewianka
17.00 Stal Niewiadów ? Błysk
Niedziela, 26 maja
13.30 Budziszewice ? IKS Inowłódz
14.00 Olimpia ? LKS Mroczków
15.00 Rzeczyca ? LUKS
Pauzują Żelechlinek, Czartoria.

* 25. kolejka
Niedziela, 2 czerwca
15.00 IKS Inowłódz ? Żelechlinek
15.00 Błysk Aleksandrów ? Rzeczyca
15.00 LUKS ? Olimpia
15.00 Czartoria ? LKS Będków
15.00 Modrzewianka ? Niewiadów
15.00 LKS Mroczków ? Budziszewice

* 26. kolejka
Niedziela, 9 czerwca
17.00 Żelechlinek ? LKS Mroczków
17.00 Budziszewice ? LUKS Mroczków?Dzielna
17.00 Olimpia ? Błysk Aleksandrów
17.00 Rzeczyca ? Modrzewianka
17.00 Niewiadów ? Czartoria Ręczno
Pauzują Będków, IKS Inowłódz.

Tabela
1. RKS Rzeczyca 11 30 48:14
2. Stal Niewiadów 11 27 57:18
3. LKS Żelechlinek 11 24 34:10
4. Olimpia 11 24 35:17
5. LKS IKS Inowłódz 11 17 24:27
6. Budziszewice 11 14 18:28
7. Błysk Aleksandrów 11 13 22:22
8. Mroczków?Dzielna 11 10 15:33
9. Modrzewianka 11 9 25:30
10. Czartoria Ręczno 11 7 10:26
11. LKS Będków 11 6 15:60
12. LKS Mroczków 11 6 22:40

* drużyny z miejsc 1. i 2. ? awans do klasy A.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (819) z dnia 22 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »