tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Letnie igrzyska w Bielowicach

 
Gminne Letnie Igrzyska Sportowo?Rekreacyjne LZS


W niedzielę, 5 sierpnia na boisku w Bielowicach odbyły się z Gminne Letnie Igrzyska Sportowo?Rekreacyjne LZS w Opocznie. Do rywalizacji przystąpiły następujące ekipy: LUKS Mroczków?Dzielna, LKS Bielowice, Sport Team Opoczno, LKS Korona Stużno, LKS Mroczków, LKS Januszewice, LKS Bukowiec Opoczyński, LKS Olimpia Wola Załężna, LKS Opoczno, LKS Różanna.

Wyniki rywalizacji

Bieg na 800 m mężczyzn
1. Wojciech Goszcz ? Olimpia
2. Szymon Wiktorowicz ? LKS Opoczno
3. Patryk Sałaj ? LKS Mroczków

Bieg na 500 m kobiet
1. Łucja Wiktorowicz ? LKS Opoczno
2. Natalia Białek ? Korona
3. Emilia Białek ? Korona

Rzut piłeczką mężczyzn
1. Szymon Pacan ? LKS Bukowiec
2. Norbert Kupis ? LUKS Mroczków?Dzielna
3. Janusz Juszyński ? Blask
Rzut piłeczką kobiet
1. Roksana Wędzikowska ? Korona
2. Paulina Maruszewska ? Blask
3. Paulina Telus ? LUKS Mroczków Dzielna

Strzał do bramki ? mężczyźni
1. Michał Sadzikowski ? Blask
2. Wiktor Jakubczyk ? LKS Januszewice
3. Jakub Dąbrowski ? LKS Różanna

Strzał do bramki ? kobiety
1. Daria Dąbrowska ? LKS Różanna
2. Emilia Pawlikowska ? Korona
3. Natalia Wędzikowska ? Korona

Ringo mężczyzn
1. Dariusz Ksyta
2. Piotr Sitkowski
3. Witold Pecyna
Wszyscy LUKS Mroczków?Dzielna

Ringo kobiet
1. Daria Dąbrowska ? LKS Różanna
2. Emilia Pawlikowska ? Korona
3. Natalia Wędzikowska ? Korona

Bieg w workach ? mężczyźni
1. Michał Kędziora
2. Adam Nowicki
3. Jakub Pacan
Wszyscy Blask Bielowice

Bieg w workach ? kobiety
1. Karolina Sadzikowska ? LUKS Mroczków?Dzielna
2. Kamila Wojtarek ? LUKS Mroczków ? Dzielna
3. Iwona Płóciennik ? Blask

Piłka siatkowa kobiet
1. LKS Korona Stużno
2. LUKS Mroczków?Dzielna
3. LKS Blask Bielowice
Zwycięska drużyna Korony Stużno wystąpiła w składzie: Emilia Pawlikowska, Natalia Wędzikowska, Roksana Wędzikowska.

Piłka siatkowa mężczyzn
1. LUKS Mroczków?Dzielna
2. Sport Team Opoczno
3. LKS Opoczno
Zwycięska drużyna mężczyzn LUKS Mroczków?Dzielna wystąpiła w składzie: Erwin Grabski, Wojciech Wiśniewski, Grzegorz Wiśniewki, Damian Kowalczyk.

Piłka nożna mężczyzn
1. LUKS Mroczków?Dzielna
2. LKS Różanna
3. LKS Blask Bielowice
Zwycięska drużyna LUKS wystąpiła w składzie: Michał Sołtys, Piotr Sitkowski, Sławomir Wiktorowicz, Janusz Marszałek, Darek Ksyta, Krzysztof Skoczylas, Łukasz Kupis.

Klasyfikacja końcowa
1. LUKS Mroczków?Dzielna ? 85 pkt
2. LKS Korona Stużno ? 70 pkt
3. LKS Blask Bielowice ? 68 pkt
4. Sport Team Opoczno ? 29,5 pkt
5. LKS Różanna ? 26,5 pkt
6. LKS Mroczków ? 26 pkt
7. LKS Bukowiec ? 18 pkt
8. LKS Opoczno ? 10 pkt
9. LKS Olimpia Wola Załężna ? 9 pkt
10. LKS Januszewice ? 7 pkt

Najlepsi sportowcy otrzymali nagrody, które wręczali burmistrz Jan Wieruszewski, prezes Rady Miejsko?Gminnej LZS Sławomir Zieliński oraz członkowie RMG LZS Joanna Płóciennik, Mariusz Wrzosek i Zbigniew Telus. Igrzyska sędziowali: Joanna Płóciennik, Tomasz Sołtysiak, Zbigniew Telus, Sławomir Ksyta, Leszek Płóciennik, Jacek Wojtarek, Damian Pietrasik, Łukasz Chmal, Sławomir Zieliński oraz sędzia główny Mariusz Wrzosek.
Organizatorami igrzysk były Rada MG LZS, LUKS Mroczków?Dzielna oraz LUKS przy Gimnazjum w Wygnanowie.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (787) z dnia 10 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »