tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRACA SEZONOWA ZBIÓR BORÓWKI RZECZYCA TEL. 661 ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Leśnik ponownie na czele

 
Klasa A


Zespół Leśnika Sitowa, po zwycięstwie z Kawalerią w Tomaszowie Mazowieckim i remisie Gerlacha w Rokicinach, powrócił na pozycję lidera. Wygraną dała Leśnikowi bramka zdobyta na początku spotkania przez Łukasza Pecynę.
Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy zespół Ceramiki Opoczno, który zbliża się do prowadzącej dwójki. Swoje aspiracje do awansu potwierdza Relax Czerniewice, który wygrał wyraźnie w Januszewicach z Atomem.
Zadyszki dostali piłkarze LKS Radzice, którzy po wysokiej wygranej z Leśnikiem już marzyli o awansie. Tymczasem przed tygodniem przegrali ze słabą w tym sezonie Spartą Ostrów, a w minionej kolejce przed swoimi kibicami dostali lanie od ostatniej ekipy w tabeli ? LKS Białaczów, który jedną nogą jest już w klasie B.

Wyniki 16. kolejki

Kawaleria Tomaszów Mazowiecki ? Leśnik Sitowa 0:1 (0:1)
Bramkę zdobył Łukasz Pecyna.
Leśnik wystąpił w składzie: Mateusz Goska, Mateusz Stępień, Przemysław Stępień, Zbigniew Terczak, Dariusz Berc, Grzegorz Kupis, Mirosław Gwiazda, Arkadiusz Lenart, Łukasz Pecyna, Kamil Skatulski, Błażej Zając. Na zmiany wchodzili: Łukasz Wijata, Marcin Malinowski, Szymon Bernacki.

Polonia Rokiciny ? Gerlach Drzewica 1:1 (0:1)
Bramkę dla Gerlacha zdobył Mateusz Nowak.
Gerlach zagrał w składzie: Łukasz Tąder, Tomasz Wiktorowicz, Krzysztof Nowak, Arek Bogucki, Mateusz Nowak, Kuba Gulej, Łukasz Oracz, Daniel Grzybowski, Norbert Szczepanik, Jarosław Tąder, Damian Nowicki. Na zmiany wchodzili: Mariusz Wrzosek, Mariusz Pomykała, Darek Białek.

Tęcza Janków ? Ceramika II Opoczno 0:1 (0:0)
Bramkę dla Cramiki zdobył Daniel Rogulski.
Ceramika wystąpiła w składzie: Łukasz Gadomski, Michał Kłosek, Krzysztof Łukasik, Daniel Rogulski, Albert Kalinowski, Bartłomiej Gambka, Radosław Wilk, Tomasz Kryński, Artur Grzywacz, Marcin Mastelarz (Tomasz Gambka), Paweł Markowicz. Trener Jarosław Krzysztofik.
Opocznianie wybrali się na mecz w mocno okrojonym składzie. Nie pojechali: Michał Wiatr, Artur Wolski, Piotr Młynarczyk, Piotr Markowicz. Spotkanie odbywało się w dość wietrznych warunkach. Pierwszą połowę zawodnicy Ceramiki grali pod wiatr.
Zaraz po rozpoczęciu Ceramika mogła objąć prowadzenie, jednak obrońcy Jankowa, faulując Pawła Markowicza, utrudnili mu oddanie strzału. Kolejną dobrą akcję miał Tomasz Kryński. I jego strzał nie zmienił wyniku.
Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska i ograniczała do walki o górne piłki, ponieważ boisko w Jankowie jest na tyle małe, że raz po raz futbolówka opuszczała plac gry. Do przerwy żadna z drużyn nie potrafiła sforsować obrony drużyny przeciwnej i mieliśmy bezbramkowy remis.
W drugiej połowie drużyna Ceramiki zaczęła dominować na boisku. Po zawodnikach gospodarzy widać było zmęczenie, o czym świadczy ilość przeprowadzonych zmian (?Cera? jedna, jankowianie cztery). Z minuty na minutę coraz groźniej atakowali opocznianie, aż w końcu po rzucie rożnym w 68 minucie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu Bartłomieja Gambki, piłkę głową strącił Michał Kłosek, a Daniel Rogulski z najbliższej odległości umieścił futbolówkę w bramce. W ostatniej minucie wynik spotkania mógł podwyższyć Tomasz Gambka, lecz przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Jankowa.
Ceramika odniosła w pełni zasłużone i bardzo cenne zwycięstwo.

Atom Januszewice ? Relax Czerniewice 2:5 (1:2)
Bramki dla Atomu zdobyli Sylwester Rutowicz i Przemysław Berc.
Atom wystąpił w składzie: Grzegorz Baran, Bartek Wojewódzki, Marcin Jurek, Tomasz Cieśla, Sylwester Rutowicz, Dominik Małocha, Michał Pęczek, Rafał Cieślik, Damian Pęczek, Mateusz Gwarda, Paweł Kurman. Na zmiany wchodzili Przemysław Berc, Maciej Sulgostowski.

LKS Mniszków ? Sparta Ostrów 4:0 (2:0)
Bramki zdobyli: Kamil Rek 2, Artur Cieślik i Mariusz Wach po 1.
LKS Mniszków zagrał w składzie: Tomasz Głąbała, Marcin Grzywacz, Mariusz Wach, Kamil Szkatulski, Mateusz Kunka, Michał Wach, Tomasz Grzywacz, Mateusz Pietrzyk, Bartek Skoneczny, Artur Cieślik. Na zmiany wchodzili: Arek Skoneczny, Dawid Krzyżowski.

LKS Radzice ? LKS Białaczów 1:4 (0:1)
Bramkę dla Radzic zdobył Dominik Wardecki.
LKS Radzice zagrał w składzie: Przemysław Pajchert, Rafał Klimek, Jacek Kostrzewa, Wiktor Gruszczyński, Michał Więckowski, Tomasz Wrzosek, Karol Wiktorowicz, Radosław Kaczmarek, Rafał Trzaskowski, Michał Kopytowski, Dominik Wardecki.

Tabela
1. Leśnik Sitowa 16 36 36:25
2. Gerlach Drzewica 16 35 50:17
3. Ceramika II 16 32 41:18
4. Relax Czerniewice 16 29 39:24
5. LKS Radzice 16 25 27:29
6. Kawaleria Tomaszów 16 21 31:29
7. Tęcza Janków 16 21 27:25
8. LKS Mniszków 16 20 28:34
9. Polonia Rokiciny 16 20 18:27
10. Atom Januszewice 16 16 18:40
11. Sparta Ostrów 16 13 25:38
12. LKS Białaczów 16 10 16:50

Terminarz
17. kolejka
Czwartek, 3 maja ? godz. 16.00
LKS Radzice ? Polonia Rokiciny
Sparta Ostrów ? Kawaleria
Leśnik Sitowa ? Tęcza Janków
LKS Białaczów ? LKS Mniszków
Ceramika II ? Atom Januszewice
Relax Czerniewice ? Gerlach Drzewica
18. kolejka
Niedziela, 6 maja
11.00 Tęcza Janków? Sparta Ostrów
11.00 Kawaleria ? LKS Białaczów
16.00 Atom Januszewice ? Leśnik
16.00 Gerlach ? Ceramika II
16.00 LKS Mniszków ? LKS Radzice


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (773) z dnia 4 Maja 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »