tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Laureatka z WTZ-etu

 Ewa Białek ze swoją opiekunką Martą Marasek


Ewa Białek, uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej w Drzewicy, została laureatką pierwszej nagrody w konkursie plastycznym ?Powódź, pożar dniem czy nocą ? straż przychodzi ci z pomocą?.
Organizatorem konkursu był Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego wspólnie z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej oraz Kuratorium Oświaty. Inicjatywę adresowano do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w wieku od 6 do 16 lat oraz do uczniów szkół specjalnych, wychowanków świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej. Głównym celem było uświadomienie młodemu pokoleniu, jak wygląda zawód strażaka podczas pełnienia służby.
Uroczystość wręczenia nagród zorganizowano w piątek, 13 maja w łódzkiej Manufakturze. Z laureatami spotkali się m.in. wojewoda Jolanta Chełmińska, zastępca komendanta wojewódzkiego PSP bryg. Mariusz Konieczny oraz kurator oświaty Jan Kamiński.
Ewa uczestniczyła w ceremonii wspólnie ze swoją opiekunką Martą Marasek. Za zajęcie pierwszego miejsca z rąk wojewody otrzymała rower górski, dyplom oraz materiały promocyjne stolicy naszego województwa.
Dodajmy, że praca Ewy została zakwalifikowana do ogólnopolskiego etapu konkursu. Życzymy podobnych sukcesów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (724) z dnia 27 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »