tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 LGD zaprasza piechurów

 

Lokalna Grupa Działania "Nad Drzewiczką" organizuje V Drzewicki Rajd Pieszy "Z kijami albo bez?". Impreza odbędzie się w sobotę, 25 października. Start i meta na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak zawsze, LGD zapewnia posiłek regeneracyjny, szansę na zdobycie nagród i ubezpieczenie.
Organizatorzy przewidują dwie trasy do wyboru. Trasa zielona o długości 6,1 km to pętla wokół Zalewu Drzewickiego. Trasa czerwona (10,5 km) wiedzie przez Strzyżów, Werówkę, Radzice Duże i Jelnię. Szlaki prowadzą drogami polnymi i asfaltowymi.

Program
9.45 ? zbiórka na terenie OSiR, ul. Zdrojowa
10.00 ? start rajdu
ok. 13.00 ? meta na terenie OSiR
? ognisko z pieczeniem kiełbasek
? podsumowanie rajdu i wręczenie nagród.
Zgodnie z regulaminem, w rajdzie mogą startować osoby nie posiadające przeciwwskazań lekarza do udziału w zawodach sportowych. Niepełnoletni muszą być pod opieką dorosłych (jedna osoba dorosła może opiekować się nie więcej niż siedmioma niepełnoletnimi).
Zgłoszenia przyjmowane są w biurze LGD "Nad Drzewiczką" (ul. Stanisława Staszica 22), telefonicznie 48 375 67 24 lub drogą internetową ? e?mail lgd@drzewica.pl. Termin zapisów upływa w piątek, 24 października o godz. 12.00. Deklaracje uczestnictwa można pobrać ze strony www.lgd-drzewica.pl


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (902) z dnia 24 Października 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »