tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Kurs sędziowski w Łodzi

 
ŁZPN informuje

Ruszyły zapisy na przyszłoroczny kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Jego organizatorem jest Kolegium Sędziów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Dla osób interesujących się piłką nożną to duża szansa na przeżycie meczu z zupełnie innej perspektywy.
? Dla mnie sędziowanie to praca, ale i hobby. Jestem sędzią od 15 lat i kiedy przyszedłem na kurs nie spodziewałem się, że stanie się to częścią mojego życia. W przeszłości grywałem w piłkę i nie przypuszczałem, że sędziowanie może być tak fascynujące ? mówi łódzki sędzia Paweł Pskit, zawodowy arbiter w T?Mobile Ekstraklasie.
Kurs rozpocznie się 18 stycznia. Miejscem zajęć ? podobnie jak pierwszego spotkania organizacyjnego ? będzie Wyższa Szkoła Sportowa im. Kazimierza Górskiego przy Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi (ul. Milionowa 12). Spotkania przyszłych sędziów będą organizowane przez półtora miesiąca w każdą sobotę w godzinach od 9.00 do 15.00.
Aby móc przystąpić do kursu należy mieć ukończone 16 lat. Cena kursu wynosi 220 zł i zawiera opłatę za książkę z najnowszymi przepisami do gry w piłkę nożną. Wykładowcami będą sędziowie z Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, prowadzący mecze na najwyższych szczeblach rozgrywkowych w Polsce od T?Mobile Ekstraklasy do IV ligi.
? Zachęcam do udziału w naszym kursie. Wszystkim chętnym gwarantujemy możliwość dokładnego poznania przepisów piłkarskich, zawiązania nowych znajomości. Obecnie jest też duża szansa rozwoju w tym kierunku i najzdolniejsi sędziowie mają możliwość szybkiego awansu ? dodaje Paweł Pskit.
Więcej informacji o kursie można znaleźć pod adresem: www.szkolenie.w.of.pl i na oficjalnym fanpage?u kursu: www.facebook.com/kurssedziowski2014. Pytania można przesyłać na adres: kurssedziowski2014@gmail.com.
www.lzpn.org


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (853) z dnia 15 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »