tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Kurs sędziowski OZPN

 
OZPN informuje

Zarząd Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim organizuje kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Zajęcia będą prowadzone w okresie styczeń ? marzec w siedzibie OZPN przy ul. Wysokiej 6. Rozpoczęcie w piątek, 30 stycznia o godz. 17.00. Właśnie tego dnia upływa termin przyjmowania zgłoszeń.
Zajęcia mają mieć formę wykładów prowadzonych przez doświadczonych sędziów. Przekazywana wiedza poparta będzie materiałami filmowymi, które w czytelny sposób obrazują sytuacje boiskowe. Materiał szkoleniowy oparty jest na najnowszych wytycznych FIFA i UEFA.
Kandydaci na sędziów muszą odznaczać się dobrą sprawnością fizyczną oraz mieć podstawową wiedzę na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs skierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą. Finałem szkolenia będą egzaminy: teoretyczny i sprawnościowy.
Warunkiem zgłoszenia jest złożenie pełnej dokumentacji na kurs: * podania (ankiety) * zaświadczenia lekarskiego od lekarza medycyny sportowej o braku przeciwskazań do czynnego sędziowania * oświadczenia o niekaralności * dokumentu określającego poziom wykształcenia ? minimum średniego (w wypadku kandydatów kontynuujących naukę należy przedstawić ostatni dokument ? świadectwo maturalne lub zaświadczenie o kontynuacji w szkole, w której nauka kończy się maturą) * zgodę opiekuna ustawowego na udział w kursie (dotyczy kandydatów poniżej 18 roku życia) * potwierdzenie wpłaty wpisowego (90 zł).


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (914) z dnia 23 Stycznia 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »