tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Kunice wygrały u siebie

 Zwycięska drużyna z Kunic


W Publicznej Szkole Podstawowej w Kunicach odbyły się powiatowe zawody sportowe pn. „Konkurs 5 milionów” dla uczniów szkół podstawowych. Organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy


Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych – klasy I i II, III i IV oraz V i VI. Do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące PSP w Kunicach SP w Wójcinie, SP w Stoku i SP w Żarnowie. Miały one do wykonania cztery konkurencje dostosowane do wieku i możliwości zawodników, np. rzut woreczkiem do beczki, wyścig z przyborami, kozłowanie piłki po slalomie zakończone rzutem do kosza. Suma punktów zdobyta przez poszczególne drużyny decydowała o klasyfikacji końcowej.
Ostatecznie najlepsi okazali się uczniowie PSP w Kunicach, zdobywając 34 punkty. Drugie miejsce zajęła drużyna SP w Wójcinie (32 pkt), trzecie SP ze Stoku (31 pkt), czwarte SP w Żarnowie (24 pkt).
Skład zwycięskiej drużyny z Kunic: Ewa Składowska, Sylwia Frącz, Filip Margas, Krzysztof Siwek, Patrycja Składowska, Dominika Wędzikowska, Adam Wielgus, Krystian Pawlik, Julia Kopacz, Honorata Jurek, Kacper Franas, Jakub Witoń, Klaudia Melka, Joanna Kępska, Seweryn Siniarski, Gracjan Piasecki, Natalia Franas, Agata Składowska, Mateusz Pawlik, Mateusz Sygut, Adam Krzanowski, Mateusz Krakowiak, Ada Siniarska, Ola Franczak. Opiekun Remigiusz Łubowski.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (715) z dnia 25 Marca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »