tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Kto odśnieży i posypie?

 

W ubiegłym tygodniu ogłoszono przetarg na utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2013/2014. Jak co roku, zamówienie zostało podzielone na kilka zadań.
Pierwszym jest odśnieżanie dróg w Idzikowicach, Brzuzie, Giełzowie, Radzicach Małych, Trzebinie, Radzicach Dużych, Werówce i Świerczynie. Drugie zadanie obejmuje odśnieżanie w Brzustowcu, Krzczonowie, Jelni i Strzyżowie, natomiast trzecie tę samą usługę w Zakościelu, Żardkach i Domasznie. W ramach czwartego zadania przewidziano odśnieżanie ulic w Drzewicy, dróg w Dąbrówce oraz posypywanie dróg i ulic mieszanką piaskowo?solną na terenie całej gminy.
Dodajmy, że odśnieżanie ma się odbywać na całej szerokości jezdni przy użyciu pługa zamontowanego na koparkoładowarce, samochodzie ciężarowym lub ciągniku, a posypywanie mieszanką piaskowo?solną za pomocą rozsiewacza lub piaskarki.
UGiM czeka na zgłoszenia do 17 października. Zgodnie z zapisami zamówienia, firmy mogą składać oferty częściowe. Wygrają podmioty, które za wykonanie usług zaproponują najniższe ceny. Zwycięzcy zwiążą się z gminą umowami obowiązującymi do 30 kwietnia 2014 roku.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »