tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Krew darem życia

 
Na krwiodawców z gminy Drzewica zawsze można liczyćHonorowi krwiodawcy wraz z członkami stowarzyszenia i pracownikami RCKiK. Trzeci od prawej powiatowy prezes Forum Młodych Ludowców Radosław Rzeźnik


W niedzielę, 5 grudnia w remizie OSP w Drzewicy odbyła się kolejna zbiórka krwi zorganizowana wspólnie przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, opoczyński PCK oraz Stowarzyszenie Forum Młodych Ludowców powiatu opoczyńskiego. W akcji pod hasłem „Krew darem życia” uczestniczyli mieszkańcy w różnym wieku – młodzież i osoby starsze. Część z nich oddała najcenniejszy lek po raz pierwszy w życiu.
Mimo zimowej aury podczas akcji zarejestrowano 34 osoby. Czworo chętnych nie mogło podzielić się drogocennym płynem z przyczyn zdrowotnych lub innych. Łącznie bank krwi wzbogacił się o 13,5 litra, co jest świetnym wynikiem.
Dodajmy, że zbiórka została poprzedzona akcją informacyjną wśród społeczeństwa. Na terenie gminy rozwieszano plakaty. O akcji informowali również księża.
Ze stowarzyszenia FML krew oddali: Radosław Rzeźnik, Marian Rzeźnik, Marcin Jarząbek i Jarosław Jarząbek. Chętni do współpracy z organizacją mogą pisać na adres e–mail: fml.opoczno@onet.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (700) z dnia 10 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »