tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Kraśnica już żyje Wielkanocą

 

Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych w Szkole Podstawowej w Kraśnicy w niedzielę, 10 kwietnia zorganizowano kiermasz kart świątecznych, palm wielkanocnych, stroików oraz pisanek.
W pomysłach na świąteczne ozdoby prześcigali się uczniowie, pracownicy szkoły i rodzice dzieci. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i pracowitością. Już tradycyjnie dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród młodzieży, cieszyła się loteria fantowa.
Ogromny wkład w przygotowanie i organizację imprezy mieli rodzice uczniów, a zwłaszcza mamy, które jak zwykle stanęły na wysokości zadania i upiekły na tę okazję różnorodne smakołyki.
Odwiedzający kiermasz za symboliczną cenę mogli skosztować tych słodkich specjałów, popijając kawą lub herbatą w szkolnej kawiarence, lub kupić do domu. Świąteczne ozdoby bardzo się podobały i cieszyły się wielkim powodzeniem.
Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wspólnymi siłami można zdziałać wiele, za co dyrektorka szkoły Alicja Ziółkowska szczególnie gorąco dziękuje rodzicom i uczniom.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 15 (718) z dnia 15 Kwietnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »