tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Konkurs "WF jest fajny"

 

W październiku ruszył konkurs "WF Jest fajny", organizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach kampanii "Stop zwolnieniom z WF". Polega na wykonaniu fotografii lub filmu z zajęć wychowania fizycznego.
Nadsyłane prace o charakterze grupowym oraz indywidualnym powinny ilustrować, jak ciekawe i atrakcyjne mogą być zajęcia wychowania fizycznego, w jaki sposób można je uatrakcyjnić, zwiększyć zaangażowanie uczniów.
Do konkursu można zgłosić trzy zdjęcia, każde o maksymalnym rozmiarze 3 MB. Mogą być niezależne lub stanowić serię (reportaż). Powinny być zapisane w formacie JPG. Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie zdjęć drogą elektroniczną na adres e?mail: stop.zwolnieniom@msport.gov.pl, a także przesłanie wypełnionego zgłoszenia konkursowego na adres pocztowy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, ul. Senatorska 14, 00?082 Warszawa, z dopiskiem konkurs fotograficzny "Stop zwolnieniom z WF".
Z kolei plik multimedialny (film) powinien być zapisany w rozszerzeniu: mpg, avi, mov, wm, mp4. Zgłoszenie następuje tylko i wyłącznie drogą pocztową. Plik z zapisanym obrazem wideo, należy dołączyć jako załącznik do zgłoszenia konkursowego na płycie CD/DVD?ROM, nośnikach pamięci USB typu pendrive. Materiał nie może przekraczać 100 MB. Nośniki z zapisanym plikiem oraz wypełnione zgłoszenia konkursowe przesłać trzeba na podany wyżej adres MSiT.
Uwaga, termin zgłoszeń upływa 18 listopada (decyduje data stempla pocztowego lub data nadania przesyłki kurierskiej potwierdzona u operatora przesyłki). W sytuacji, gdy uczestnik jest osobą niepełnoletnią, jego przedstawiciel ustawowy bądź opiekun prawny powinien wyrazić zgodę na uczestnictwo w konkursie.
Nagrodą dla pięciu laureatów konkursu będzie nagranie zajęć wychowania fizycznego oraz wyemitowanie ich przez Telewizję Polską w programie TVP Sport. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 listopada na stronie internetowej www.msport.gov.pl oraz na portalu społeczonościowym Facebook, w profilu "Stop zwolnieniom z WF". Organizator zastrzega sobie prawo do wyróżnienia dodatkowo pięciu prac.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (853) z dnia 15 Listopada 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »