tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Kolejny przetarg na ścieżkę

 
Firmy pilnie poszukiwane

Jak pisaliśmy przed miesiącem, jeszcze w tym roku zostanie wykonany pierwszy etap inwestycji mającej na celu zwiększenie atrakcyjności turystycznej drzewickiego zalewu. Zadanie będzie realizowane przy północnym brzegu zbiornika od ulicy Stawowej w stronę Dąbrówki.
Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje budowę asfaltowej ścieżki pieszo–rowerowej o długości 508 m i szerokości 3,5 m, placu zabaw w kształcie pirackiego statku z urządzeniami do wspinania, huśtawkami i drabinkami oraz pomostu pływającego o długości 15,4 m, tworzącego literę T. Plany przewidują ponadto montaż 21 słupów oświetleniowych zasilanych linią kablową, kilku ławek, koszy na śmieci i tablicy informacyjnej oraz nasadzenia drzew.
Przetarg na wykonanie inwestycji UGiM ogłosił w połowie lipca, a oferty należało składać do wtorku, 3 sierpnia. Wydawać się mogło, że nie będzie problemu ze znalezieniem wykonawcy, jednak stało się inaczej. Do gminy nie napłynęła żadna oferta, dlatego przetarg trzeba było unieważnić i ogłosić kolejny. W piątek, 6 sierpnia informacja o ponownym postępowaniu przetargowym znalazła się w Internecie.
Na składanie dokumentów firmy mają czas do 23 sierpnia. Ciekawe czy tym razem znajdą się chętni?


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (683) z dnia 13 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »