tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Kolarze w Myślenicach

 
Kolarstwo górskieNajlepszy wynik zanotował Marceli Bogusławski


W niedzielę, 8 sierpnia kolarze LKK LUKS Sławno wystartowali w wyścigach o puchar burmistrza Myślenic. Trener Przemysław Gierczak zabrał na zawody dziesięciu swoich podopiecznych.
W punktacji klubowej LKK LUKS wywalczył trzecie miejsce. Indywidualnie zawodnicy ze Sławna trzykrotnie stawali na podium. Najskuteczniej pojechał młodzik Marceli Bogusławski, który zdecydowanie wygrał wyścig swojej kategorii. Trzecie miejsce na podium wywalczyły juniorka młodsza Maria Ziółkowska i juniorka Marta Turoboś, która startowała w wyścigu open kobiet. W tej kategorii Agnieszka Rek zajęła szóste miejsce. Miejsca czwarte wywalczyli: młodziczka Aleksandra Skowrońska, juniorka młodsza Paulina Rybińska i junior Szymon Białas. Miejsce szóste zajął junior młodszy Maksymilian Jędrzejczyk, dziesiąty był Mateusz Laszczyk.
Tegoroczny sezon kolarski zbliża się ku końcowi, ale kolarze mają przed sobą jeszcze ważne starty rangi ogólnopolskiej. Dla najmłodszych będą to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików na torze i MTB, dla starszych kategorii zawody cyklu Grand Prix MTB w Białymstoku i Szczawnie Zdroju.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (683) z dnia 13 Sierpnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »