tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Kolarze na Jasnej Górze

 Zawodnicy Sławna na jasnogórskich błoniach


Zawodnicy oraz trener LKK LUKS Sławno i LUKS Sławno w niedzielę 3 października wyruszyli na niecodzienny trening. Celem podróży była Częstochowa, gdzie kolarze chcieli odwiedzić Jasną Górę, by tam podziękować za udany sezon i prosić, aby kolejny nie był gorszy.
Kolarska pielgrzymka przemierzyła 116 kilometrów w bardzo spokojnym tempie. Kolarze jechali przez Radonię, Jaksonek, Przedbórz, Wielgomłyny, Kobiele Wielkie, Gidle, Kłomnice, Rędziny aż dotarli do Częstochowy. Z trasą bez trudu radzili sobie starsi zawodnicy, lecz dla najmłodszych dwunastoletnich zawodników było to spore wyzwanie.
Ekipa wyruszyła kilkanaście minut po 10.00 a ok. 16.00 była już na Jasnej Górze. Tam czekały samochody, którymi zawodnicy wracali później do domu.
W pielgrzymce uczestniczyli: Adrianna Siniarska, Emilia Jędrzejczyk, Adam Krzanowski, Piotr Stępień, Marceli Bogusławski, Agata Ziółkowska, Kamil Wróbel, Michał Kalinowski, Maria Ziółkowska, Mateusz Laszczyk, Maksymilian Jędrzejczyk, Marta Turoboś, Szymon Białas oraz trener Przemysław Gierczak. O bezpieczny powrót do domu zadbali Jan Stępień, Leszek Białas oraz Przemysław Bogusławski.
Już w drodze do Częstochowy zawodnicy wspólnie z trenerem ustalili, że będzie to stały punkt w kalendarzu klubów ze Sławna. W przyszłym roku na wiosnę starsi zawodnicy chcą trasę w obie strony pokonać na rowerach.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (692) z dnia 15 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »