tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Karnawałowo w Ośrodku Kultury

 Jedną z zabaw był konkurs z balonem


Jak co roku w karnawale Ośrodek Kultury Gminy i Miasta sprawił radość najmłodszym uczestnikom zajęć i zorganizował dla nich bal przebierańców. Impreza odbyła się podczas ferii, w sobotnie popołudnie 22 stycznia.
Na zaproszenie placówki odpowiedziała całkiem liczna grupa dzieciaków. Wszystkie ubrane były w oryginalne, kolorowe kostiumy, o które postarały się ich mamy i babcie. Wśród balowiczów widziano m.in. księżniczki, wróżki, baletnice, DJ–ów i kowboi.
Zabawa prowadzona przez instruktorów OKGiM trwała kilka godzin, a towarzyszyły jej muzyka i tańce całego świata. Nie zabrakło oczywiście najróżniejszych konkursów oraz wyborów królowej i króla balu. Organizatorzy postarali się o upominki i poczęstunek.
W trakcie ferii swoje pięć minut miała także korzystająca z oferty ośrodka młodzież. Miłośnicy szybszych rytmów mogli pobawić się na dyskotece.
Jak zaznacza dyrektor OKGiM Krzysztof Kowalski, tegoroczny karnawał jest wyjątkowo długi, dlatego placówka przygotuje jeszcze niejedną niespodziankę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (708) z dnia 4 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »