tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Kandyduje do Rady

 
Dominik Niejjmirski, prezes Drzewickiego Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" kandyduje do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego


Rada jest społecznym ciałem doradczym, w skład którego wchodzą przedstawiciele wojewody, marszałka i sejmiku województwa a także organizacji pozarządowych. Na jej dwudziestu członków czternastu reprezentuje tzw. trzeci sektor.
To właśnie przedstawicieli strony pozarządowej zgłaszają i wybierają organizacje z Łódzkiego. Każda organizacja z siedzibą lub biurem na terenie naszego województwa mogła zgłosić jednego kandydata, przy czym musiał on zyskać poparcie co najmniej trzech podmiotów.
O wybór do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego drugiej kadencji stara się 31 kandydatów. Ich sylwetki zostały opublikowane na stronie www.ngo.lodzkie.pl. Wśród nich jest prezes Drzewickiego Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń", Dominik Niemirski (na zdjęciu), którego zgłosiły DCW, Lokalna Grupa Działania "Nad Drzewiczką" oraz Ludowy Klub Kajakowy Drzewica.
Dominik Niemirski, urodzony w 1992 roku w Opocznie, to absolwent Technikum Informatycznego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy oraz słuchacz Policealnej Szkoły dla Dorosłych, kształcącej w zawodzie technik rachunkowości. Od października 2012 roku studiuje na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku zarządzanie publiczne. W grudniu 2012 roku rozpoczął pracę w Akademickim Biurze Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego jako informatyk.
O społecznej aktywności Dominika piszemy regularnie. Warto tylko przypomnieć, że specjalizuje się w akcjach i zadaniach z zakresu pomocy społecznej, integracji, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, edukacji i wychowania. Teraz swoje doświadczenia chce wykorzystać w pracach Rady.
Głosowanie na kandydatów rozpoczęło się 24 września i potrwa do 23 października. Karty do głosowania i wszelkie niezbędne informacje można pobrać ze strony www.ngo.lodzkie.pl. Organizacje pozarządowe z naszego regionu mogą oddawać głosy na maksymalnie 5 osób.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »