tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe tel ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Jesienne impresje

 
Pod koniec listopada w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się wieczór poetycki


Tego typu spotkania stały się już tradycją szkoły. Na zaproszenie koła teatralnego i jego opiekunek Izabeli Kowalczyk i Jolanty Studnickiej odpowiedzieli nauczyciele i gimnazjaliści z ZSS nr 3.
W jesienny nastrój wprowadziły utwory liryczne prezentowane przez Weronikę Felińską, Jolantę Jabłońską, Sylwię Madej, Patrycję Martykę, Izabelę Nowak, Macieja Ryszkę, Michała Sadzikowskiego i Paulinę Wójcik oraz sentymentalne piosenki w wykonaniu ks. Norberta Figury, Marysi Kołodziejczyk i Anny Wieruszewskiej. Solistom towarzyszył akompaniament Martyny Czajkowskiej, Piotra Słowikowskiego i Mateusza Wojciechowskiego. Młodzi artyści pokazali jesień jako porę tak bardzo wielobarwną, wielonastrojową. Często powtarzali: "Czyż można nie kochać jesieni?". Uzupełnieniem poetyckich impresji była prezentacja multimedialna podkreślająca uroki tej niezwykle zmiennej pory roku. Melancholijny nastrój potęgowała pięknie udekorowana świetlica, kawiarniane stoliki, a na nich zapalone lampiony, kasztany, jesienne liście Wszystko to sprawiło, że atmosfera spotkania była niesamowita.
Pod koniec listopada nie mogło zabraknąć wróżb andrzejkowych. Wśród gości pojawiła się cyganka (Anna Borowska), która zaproponowała zabawy pozwalające przewidzieć, co nas czeka w przyszłości. Po przeżyciach artystycznych na uczestników spotkania czekała miła niespodzianka. Szczęśliwi wybrańcy otrzymali drobne upominki. Dla wszystkich przygotowano słodki poczęstunek. Następny wieczór poezji odbędzie się w lutym. Będą to impresje walentynkowe.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (910) z dnia 19 Grudnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »