tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Ciekawostki

 Jak przyciągnąć lub pomnożyć kapitał, czyli zaklinanie pieniędzy

 
Wróżby na Nowy Rok


Mamy nadzieję, że większość czytających te słowa ma w portfelu lub w zakamarku portmonetki schowaną przynajmniej jedną łuskę z wigilijnego karpia. To przecież stary, ponoć niezwykle skuteczny, sposób na to, by cały rok trzymała się nas gotówka a zawartość portfela lub portmonetki ulegała wielokrotnemu powiększeniu. Jeśli jednak w nawale przedświątecznych zajęć lub przez zwykłe roztargnienie zapomnieliśmy o tym w Wigilię, nic straconego ? poniżej podajemy inne, równie skuteczne sposoby zaklinania pieniędzy. Jeszcze więc nie wszystko stracone?
Na początek metody stosowane przez mieszkańców Państwa Środka. Przecież to właśnie oni stworzyli takie potęgi finansowe jak Hongkong czy Tajwan, a olimpiada w Pekinie dowiodła, jakie są możliwości Chińczyków.

Siła banknotu
Chińczycy, którzy przywiązują wielką wagę do cyfr, szczególną estymą obdarzają 8 i 9, jeśli znajdą się one w numerach banknotów. Sprawdzajmy więc ich numery seryjne ? wśród nich mogą być takie, które mają siłę amuletów, przyciągających uśmiech fortuny. Są nimi przede wszystkim te, których numer seryjny kończy się cyframi 88 lub 89. Otrzymanie takiego banknotu to dobra wróżba zapewniająca przypływ gotówki. Najlepiej zachować go lub wpłacić na konto osobiste, by pomnażał nam stan konta. Dobrze jest mieć ósemkę lub dziewiątkę w numerze tego konta. Sprzyjają nam również wtedy, gdy znajdują się w naszym numerze telefonu, a zawarte w numerze rejestracyjnym samochodu ustrzegą nas przed mandatami.

Kolory
Bogactwo przyciągają: fiolet, purpura i czerwień. Warto więc mieć portfel w takim właśnie kolorze. Amuletem przyciągającym pieniądze jest brelok zrobiony z 8 monet przewiązanych czerwoną tasiemką. Ciekawe oferty finansowe przyciąga pęk 9 czerwonych sznureczków z zawiązanym na każdym z nich supełkiem, zawieszony przy telefonie lub komputerze.

Lusterko
Chinki noszą w portfelikach małe, okrągłe lustereczko, które odbijając wizerunek pieniędzy, podwajają je. W podobnym celu właściciele sklepów zawieszają okrągłe lusterko przy kasie. Pamiętajmy jednak o tym, żeby lusterka miały co odbijać! Niech to będzie nawet drobna moneta. W przeciwnym razie lusterko podwajać będzie twoją biedę!

Wygląd portfela!
Pieniędzy nie przywabia mały, a na dodatek stary i zniszczony portfel. Należy też pamiętać o tym, by nie przechowywać w nim przeterminowanych rachunków lub paragonów ze sklepów, bo przypominają one o wydatkach a nie o nowych zyskach. Im większy bałagan w portfelu, tym większy chaos w twoich finansach.

Drzewko szczęścia
Bogactwo symbolizują również rośliny. Znany z bonsai (chińskiej sztuki miniaturyzowania drzew i krzewów) grubosz jajowaty (crassula ovata), powszechnie nazywany drzewkiem szczęścia, ma grube listki, które mieszkańcom Orientu zwykle kojarzyły się z monetami. Może ono sprowadzić powodzenie do naszego domu, jeśli postawimy go po prawej stronie od wejścia do pokoju. Podobne działanie ma również bazylia.

Sposób tybetański
Dobrą passę finansową zapewnić może tybetański rytuał powodzenia: przez 27 dni odkładaj do skarbonki drobne pieniądze, jakie zostały ci z codziennych zakupów. Po upływie tego czasu część z nich przeznacz na dobroczynny cel lub wspomóż nimi kogoś potrzebującego, resztę wydaj na własne potrzeby. Po tych 27 dniach pojawi się szansa na pomnożenie twojego majątku.
Zebrał: jerg


jerg   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (912) z dnia 9 Stycznia 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »