tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Intersieć 2009/2010

 
Startuje VII edycja konkursu

Już od 19 października można rejestrować się do udziału w łódzkim konkursie informatycznym INTERSIEĆ 2009/2010. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół średnich, studentów, absolwentów oraz dla wszystkich tych którzy chcą się sprawdzić i powalczyć o tytuł najlepszego. Uwaga rejestracja potrwa tylko do 15 listopada, nie przegap swojej szansy!
Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę internetową www.oki.edu.pl, wybrać swoją grupę wiekową i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.
Uczestnicy najpierw zmierzą się z dwoma turami pytań przekazywanych drogą internetową. Pytania obejmują zakres obsługi systemów operacyjnych Windows i Linux, oprogramowanie biurowe, zagrożenia i możliwości sieci Internet oraz umiejętności sprzętowego skonfigurowania komputera PC.
Finał wojewódzki wyłoni trójkę najlepszych, którzy zaproszeni zostaną do rozgrywek ogólnopolskich. Na laureatów konkursu czekają wartościowe nagrody!
Jeżeli jesteś uczniem, studentem, absolwentem i interesują Cię zagadnienia IT to pokaż na co Cię stać! Zarejestruj się już dziś na www.oki.edu.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (641) z dnia 23 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »