tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Żarnów

 Integracyjne spotkanie noworoczne w Żarnowie

 

29 stycznia w Domu Kultury w Żarnowie odbyło się integracyjne spotkanie noworoczne, zorganizowane przez władze samorządowe, GOPS oraz Koło Terenowe PZERiI. W uroczystości uczestniczyło ponad sto osób. Udział wzięli m.in. członkowie PZERiI, Klubu Aktywnego Seniora oraz emeryci Urzędu Gminy a także gminnych jednostek organizacyjnych.
Po powitaniu oraz życzeniach noworocznych wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej im. Juliana Bartoszewicza z „Opowieścią babci o Bożym Narodzeniu”. Program przygotowany przez Marię Jałosińską i Elżbietę Stańczyk przypadł do gustu publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. W trakcie przedstawienia odbywała się prezentacja multimedialna „Żarnów i ziemia żarnowska na starej fotografii” zorganizowana przez Gimnazjum w Żarnowie.
Dalsza część spotkania obejmowała poczęstunek, w którym nie zabrakło i regionalnych potraw. Wszystko przygotowane było m.in. przez pracowników Urzędu Gminy i GOPS a także przez członkinie stowarzyszenia „Staszowianki” ze Straszonej Woli oraz Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „Znad Czarnej” w Zdyszewicach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (708) z dnia 4 Lutego 2011r.
W dziale Żarnów dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »