tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Integracyjne popołudnie w Zakościelu

 Frekwencja była wysoka


W świetlicy wiejskiej przy strażnicy OSP w Zakościelu odbyła się kolejna duża impreza integracyjna zorganizowana przez sołtysa Jana Gmaja i Radę Sołeckę. W niedzielę, 23 stycznia ponad sto osób uczestniczyło w spotkaniu, które łączyło w sobie obchody Dni Babci i Dziadka oraz tradycyjną zabawę choinkową.
Mieszkańcy Zakościela a także przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Maria Teresa Nowakowska z mężem Witoldem mieli okazję obejrzeć świąteczno–noworoczny występ artystów z Ośrodka Kultury Gminy i Miasta. Na scenie zaprezentowała się prowadzona przez Martę Szymańską grupa „Nowinki”.
Jako że mamy karnawał, nie mogło zabraknąć zabawy przy muzyce. Tańce przeplatane były licznymi konkursami dla dzieci, młodzieży, babć i dziadków. Trzeba przyznać, że cieszyły się dużym powodzeniem. Jak zawsze na wszystkich uczestników imprezy czekał smaczny poczęstunek.
Niedzielne popołudnie upłynęło w Zakościelu w bardzo wesołej i rodzinnej atmosferze. Kolejna okazja do integracji mieszkańców nadarzy się już w marcu, kiedy to w świetlicy wiejskiej zostaną zorganizowane obchody Dnia Kobiet.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (707) z dnia 28 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »