tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Integracja w Sobawinach

 
W sobotę, 21 września, w Sobawinach odbył festyn rodzinny. Z racji tego, że pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych, na placu zgromadziły się tłumy


W wydarzeniu wzięli udział mieszkańcy wioski oraz ich znajomi z sąsiednich miejscowości. Inicjatorem przedsięwzięcia była rada sołecka, z sołtysem Franciszkiem Cieślikiem na czele, przy wsparciu lokalnych sponsorów.
Głównym celem imprezy była wspólna zabawa. Atrakcji, zarówno dla ducha jak i dla ciała, nie brakowało. Dla dzieci przygotowano trampolinę oraz dmuchaną zjeżdżalnię, do których ustawiały się długie kolejki. Wszyscy uczestnicy festynu mieli natomiast okazję uczestniczyć w grillowaniu i biesiadowaniu.
Gdy zapadł zmrok, w budynku, gdzie na co dzień odbywają się dyskoteki, zorganizowano zabawę taneczną. Gości bawił lokalny zespół "Sonar", który na tę okoliczność przygotował wiele znanych i lubianych hitów.
Władze Sobawin są doskonałym przykładem na to, że wystarczą szczere chęci, głowa pełna pomysłów i wsparcie mieszkańców wsi, by zorganizować bardzo udaną lokalną imprezę. Widać było, że wszyscy świetnie się bawili i już planują kolejną integrację za rok.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 39 (846) z dnia 27 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »