tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Impuls i Shake dały show

 
Mikołajkowy Konkurs Formacji Tanecznych w ZSS nr 1Grupa „Impuls” z Gimnazjum nr 1


We wtorek, 7 grudnia w hali sportowej ZSS nr 1 odbyła się kolejna edycja Mikołajkowego Konkursu Formacji Tanecznych. Impreza zakończyła się sukcesem gospodarzy.
W kategorii gimnazjalnej do rywalizacji przystąpiły dwie formacje z Gimnazjum z Prymusowej Woli i Gimnazjum nr 1. „Jedynkę” reprezentowała nowo powstała grupa „Impuls”. Dziewczęta tańczą razem od niedawna, jednak koleżankom z Prymusowj Woli nie dały żadnych szans zdecydowanie zwyciężając. Grupa „Impuls” występująca po raz pierwszy w tym składzie stworzyła wspaniałe widowisko z ciekawą choreografią i muzyką. Występ znakomicie rokuje na przyszłość.
W skład grupy wchodzą: Monika Dorocińska, Joanna Jędrzejczyk, Adrianna Stępniewska, Aleksandra Pietrusiewicz, Paulina Kuleta, Justyna Kuleta, Edyta Mastalerek, Klaudia Szymańska, Martyna Klimecka, Maja Niedzielska, Anna Sochańska, Aleksandra Cieślik, Weronika Zalewska. Zespół prowadzi Wiesława Wolska.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych do rywalizacji przystąpiły cztery grupy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy oraz Samorządowego LO przy ZSS nr 1. Bezkonkurencyjny okazał się zespół „Shake” z SLO, który zdobył maksymalną ilość punktów. Niepowtarzalne widowisko ze wspaniałą choreografią, porywającą muzyką i barwnym makijażem to z pewnością atuty grupy. Profesjonalizm pokazu został dostrzeżony zarówno przez członków jury jak i rywalki z parkietu.
Grupa „Shake” występowała w składzie: Agata Wiśniewska, Aleksandra Szczygłowska, Kaja Kowalska, Katarzyna Niemirska, Katarzyna Reszelewska, Róża Wijata, Paula Jaciubek, Aleksandra Lachowska, Kinga Taraśkiewicz, Dagmara Kucharska, Magdalena Pokrzywka i Klaudia Tomasik. Opiekunką zespołu jest Wiesława Wolska.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (701) z dnia 17 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »