tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 II Rowerowa Pielgrzymka OLTS

 
Opoczyńscy rowerzyści na Jasnej GórzeOpoczyńska ekipa na Jasnej GórzeOpoczyńskie Ludowe Towarzystwo Sportowe już po raz drugi było organizatorem Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę.
W tym roku w pielgrzymce wzięło udział ośmiu rowerzystów: Szymon Szpoton, Wojciech Wojtarek, Marek Sijer, Artur Fornalczyk, Jakub Owięcki, Włodzimierz Gregorczyk, Sebastian Starus i Zbigniew Sobczyk. W ciągu trzech dni bez żadnych problemów przejechali dystans 283 km.
W środę, 14 sierpnia o godz. 15.00 grupa wyruszyła z Opoczna. Tego dnia miała do przebycia 73 km. Jechała przez Paradyż, Skórkowice, Przedbórz, Sokolą Górę aż do Woli Malowanej, gdzie czekał nocleg.
Następnego dnia rowerzyści pokonali do południa dystans 60 km. Jadąc przez Kobiele Wielkie, Rzeki Małe i Mstów dotarli do Częstochowy.
Po mszy na Jasnej Górze ruszyli w drogę powrotną trasą o długości 90 km. Z Częstochowy obrali kurs na Kłomnice, Gidle, Kobiele Wielkie, Przedbórz i Ręczno, gdzie mieli zorganizowany nocleg.
W piątek, 16 sierpnia opoczyńscy pielgrzymi opuścili Ręczno i wrócili domów. Jechali przez Sulejów, Błogie, Małe Końskie, Sławno i Gawrony, by po pokonaniu 60 km dotrzeć do Opoczna.
Tuż po powrocie umówili się na udział w III Rowerowej Pielgrzymce OLTS za rok.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (841) z dnia 23 Sierpnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »