tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Halowy turniej o puchar komendanta

 

W czwartek, 21 marca w ZSS nr 3 rozpocznie się jubileuszowy X Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie pod hasłem "Alkohol? Narkotyki? ? Nie, dziękuję!!!".
Kolejną sportowo?profilaktyczną imprezę Wydział Prewencji KPP organizuje w ramach rządowego programu "Razem bezpieczniej" oraz akcji profilaktycznej "Kibicuj bezpiecznie". Tym razem turniej objął swoim patronatem Polski Związek Piłki Nożnej.
Rozgrywki turniejowe zostaną przeprowadzone w czwartek i w piątek, 21 i 22 marca. Wezmą w nich udział zespoły ośmioosobowe, składające się z dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów gminy Opoczno oraz wytypowanych szkół z terenu powiatu. Rozgrywki przeprowadzone zostaną w trzech kategoriach wiekowych: klasy I?III szkół podstawowych, klasy IV ? VI szkół podstawowych oraz gimnazja. Równocześnie w ramach imprezy zorganizowane zostaną miasteczko ruchu drogowego oraz spotkania profilaktyczne z uczniami.
Oprócz nagród, zwycięskie drużyny dwóch najstarszych kategorii czeka niespodzianka, ale o tym dowiedzą się na zakończenie turnieju.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (819) z dnia 22 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »