tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Halówka w Drzewicy

 

Miejsko?Gminny Klub Sportowy Gerlach oraz Urząd Gminy i Miasta w Drzewicy organizują XIII Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar burmistrza. Jak co roku, turniej zostanie rozegrany w ciągu dwóch niedziel.
22 lutego odbędą się eliminacje w grupach, a 1 marca mecze decydujące o miejscach w turnieju. Miejscem rozgrywek będzie sala sportowa przy Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy, ul. Staszica 7.

Regulamin
Uczestnictwo:
* turniej będzie rozgrywany w kategorii open * każdy zespół przedstawia imienny skład drużyny, liczący minimum pięciu zawodników * w trakcie trwania turnieju zawodnik może występować tylko w jednym zespole * drużyny są zobowiązane posiadać aktualne badania lekarskie zawodników. W przypadku braku badań, zawodnicy grają na własną odpowiedzialność * zawodnicy, którzy nie ukończyli 18 lat, muszą mieć zgodę rodzica lub opiekuna bądź też grają na odpowiedzialność kierownika drużyny * zawodnicy są zobowiązani posiadać halowe obuwie sportowe.

Zgłoszenia:
* zespoły startujące w turnieju wnoszą opłatę wpisową w wysokości 70 zł * zapisy oraz wpisowe przyjmuje prezes Gerlacha Piotr Wiktorowicz. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 20 lutego o godz. 14.00. Uwaga, liczba miejsc ograniczona.

System rozgrywek:
* w niedzielę, 22 lutego odbędzie się faza eliminacyjna w grupach. Losowanie grup eliminacyjnych zostanie przeprowadzone w piątek, 20 lutego o godz. 15.00 w UGiM. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy uzyskają awans do etapu finałowego, który zostanie rozegrany w niedzielę, 1 marca. Etap finałowy przewiduje rozgrywki grupowe oraz mecze o najwyższe miejsca.

Przepisy gry:
* Turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z przepisami gry w halową piłkę nożną * czas trwania meczu będzie uzależniony od liczby drużyn * drużyna rozpoczyna mecz w pięcioosobowym składzie (czterech zawodników w polu plus bramkarz) * zmian zawodników dokonuje się systemem hokejowym * jeżeli drużyna nie zgłosi się na mecz w wyznaczonym terminie przeciwnik otrzymuje walkower.

Punktacja i klasyfikacja:
* za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, za porażkę 0 punktów * o klasyfikacji decyduje kolejno: ilość zdobytych punktów, bezpośredni pojedynek, lepszy stosunek bramek, większa ilość strzelonych goli * Jeżeli drużyny mają taki sam dorobek punktowy, w bezpośrednim meczu zremisowały, mają identyczny stosunek bramek i ilość strzelonych goli o kolejności decyduje konkurs rzutów karnych * w przypadku dwóch zainteresowanych drużyn konkurs składa się z trzech kolejek rzutów karnych lub następnych aż do wyłonienia zwycięzcy * w przypadku trzech zainteresowanych drużyn konkurs rozgrywany jest systemem każdy z każdym. Tworzy się tzw. małą tabelę według punktacji jak w rozgrywkach grupowych * jeżeli nadal nie można wyłonić kolejności, karne wykonuje się aż do skutku.

Nagrody:
za zajęcie miejsc od pierwszego do trzeciego przewidziano puchary. Król strzelców otrzyma okolicznościową statuetkę.

Sprawy organizacyjne:
* uczestnicy przyjeżdżają na turniej we własnym zakresie i koszt własny * organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki w szatni lub na terenie prowadzenia rozgrywek turniejowych * organizator nie ubezpiecza zawodników biorących udział w rozgrywkach * organizator wprowadza bezwzględny zakaz spożywania na terenie hali wszelkiego rodzaju napojów alkoholowych, palenia papierosów oraz korzystania z innych używek pod rygorem wykluczenia z turnieju.

Postanowienia końcowe:
* interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora * w sprawach spornych decyduje organizator * niezastosowanie się do regulaminu może skutkować wykluczeniem zawodnika lub drużyny z gry.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (917) z dnia 13 Lutego 2015r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »