Grand Prix dla Mazura

Turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Opoczna 2010

W sobotę, 18 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Prywatnych rozegrano X finałowy turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Opoczno 2010. Organizatorem turnieju był LKS Opoka.
Do rywalizacji przystąpiło 22 zawodników reprezentujących Opoczno, Końskie, Bielowice, Stąporków, Parczów i Zameczek. Grano systemem do dwóch przegranych pojedynków.
Pierwsze miejsce w turnieju zajął Mariusz Mazur (Końskie), który w finale po zaciętym pojedynku pokonał Dariusza Głobińskiego (Opoczno) 3:2 w setach 7:11, 11:6, 9:11, 11:7,13:11). Trzecie miejsce wywalczył Mateusz Szymański (Parczów), który w walce o finał przegrał z Dariuszem Głobińskim 0:3 w setach 3:11, 6:11, 8:11.
Czwarte miejsce zajął Patryk Słoka (Stąporków), piąte Emil Kmita (Bielowice), szóste Dariusz Prusek (Parczów).
Nagrody dla najlepszych ufundował LKS Opoka.