tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG - lek. med. Agnieszka Grabińska. ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ kat. C+E - kraj, wysokie stałe ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Gościli u górali

 
Artyści z Ośrodka Kultury spędzili weekend w górachW niedzielę padało, ale humory dopisywały


Pod koniec września grupa artystyczno-teatralna „Gość” wystawiła dwa spektakle w Jasionnej koło Białobrzegów Radomskich. Występy odbyły się w ramach programu wspierania systemu opieki nad dzieckiem i rodziną realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białobrzegach i przyniosły „Gościowi” gratyfikację finansową. Podjęto decyzję, że 3 tys. zł zostanie przeznaczone na pokrycie części kosztów wycieczki w góry.
Młodzież wyjechała do Zakopanego wspólnie z przyjaciółmi i znajomymi wczesnym rankiem w sobotę, 14 listopada. Przed południem, mimo objazdu na zakopiance, była w zimowej stolicy Polski. Zimowej dosłownie, bo w Zakopanem leży już śnieg.
Piękna pogoda pozwoliła na podziwianie widoków Tatr z Gubałówki i spacery po Krupówkach. A wieczorem wszyscy chętni mogli poszaleć w aquaparku.
W niedzielę aura była zdecydowanie gorsza - rozpadało się na całego, dlatego wcześniejsze plany uległy zmianie. Zamiast wyjścia w wysokie góry część wycieczkowiczów wybrała się na krótką wędrówkę i zobaczyła m.in. Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Inni zwiedzili Wielką Krokiew. Jeszcze ostatnie zakupy na Krupówkach i trzeba było wracać do Drzewicy.
Dwudniowa wycieczka minęła w okamgnieniu. - Szkoda, że trwała tak krótko - mówili młodzi artyści z „Gościa”, którzy już czekają na kolejne wyjazdy i oczywiście występy.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (645) z dnia 20 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »