tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Gminne eliminacje

 

W Sławnie…
2 grudnia w Urzędzie Gminy w Sławnie odbył się finał gminny konkursu plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”, organizowanego przez Zarząd Główny Związku OSP RP i Zarządy Oddziałów Związku. Konkurs ma promować wiedzę na temat udziału jednostek straży pożarnej w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniach i w zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historii pożarnictwa. W eliminacjach uczestniczyły szkoły podstawowe i gimnazja z terenu gminy, łącznie wpłynęło około stu prac plastycznych, spośród których komisja przyznała w grupie przedszolnej: pierwsze miejsce Karolowi Szmigielowi z PSP w Kamieniu oraz dwa drugie Sandrze Zaborowskiej z PSP w Sławnie i Bartoszowi Kszczotowi z PSP w Kamieniu oraz wyróżniła prace Ewy Nowakowskiej z Publicznej SP w Kamieniu i Julii Bogusławskiej z PSP w Sławnie.
Wśród uczniów klas I-III szkół podstawowych przyznano dwa pierwsze miejsca Patrycji Poddębniak z PSP w Kamieniu i Małgorzacie Podwysockiej z PSP w Kunicach, drugie miejsce Wiktorowi Gawinowi z PSP w Kamieniu a trzecie Bartoszowi Janiszewskiemu z PSP w Celestynowie oraz wyróżniono prace Mai Najmanowicz i Dominiki Kopacz z PSP w Kunicach.
Wśród uczniów klas IV-VI szkół podstawowych jury przyznało dwa pierwsze miejsca Kindze Musiał z PSP w Kamieniu oraz Magdalenie Benesiewicz z PSP w Kozeninie, drugie miejsce Justynie Zawadzie z PSP w Kamieniu a trzecie Milenie Franas i Agacie Składowskej z PSP w Kunicach oraz wyróżniło prace: Michała Stańczyka z PSP w Sławnie, Alana Franasa i Anny Cieślik z PSP w Kamieniu, Mateusza Krakowiaka z PSP w Kunicach i Magdaleny Benesiewicz z PSP w Kozeninie.
Spośród prac nadesłanych przez uczniów gomnazjów jury przyznało dwa pierwsze miejsca Dominikowi Filipczakowi i Klaudii Snochowskiej z ZSS w Prymusowej Woli, drugie miejsce Agnieszce Zawadzie z Gimnazjum w Szadkowicach a trzecie Karolinie Pawlik z ZSS w Prymusowej Woli oraz wyróżniło Szymona Stępniewskiego z Gimnazjum w Szadkowicach i Beatę Benesiewicz z ZSS w Prymusowej Woli.

…i Białaczowie
W Białaczowie finał eliminacji gminnych OKP „Zapobiegajmy pożarom” odbył się 7 grudnia w Urzędzie Gminy Białaczów. Konkurs lokalnie organizowany jest przez wójta i oddział gminny ZOSP RP. Komisja sędziowska, złożona z nauczycieli uznała, że najlepsze prace wśród przedszkolaków nadesłali: Julia Goworek, Bartłomiej Zasada, Daria Wiktorowicz, Dominika Adamus i Kacper Gruszczyński - wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Białaczowie.
Wśród uczniów klas I-III szkół podstawowych: Paulina Karbownik z SP w Miedznej Drewnianej, Marcin Kamiński i Mateusz Błaszczyk (SP w Skroninie), Kamila Lesiak (SP w Białaczowie), Szymon Wijata (SP w Petrykozach). Wśród uczniów klas IV-VI jury nagrodziło prace Aleksandry Kowalczyk i Damiana Gołąba (SP w Miedznej Drewnianej), Aleksandry Smolarczyk (SP w Petrykozach), Kai Mijas (SP w Skroninie), Joanny Michalczyk (SP w Białaczowie). Wśród uczniów gimnazjów nagrody otrzymali Maciej Wilk i Magdalena Chałubińska - oboje z Gimnazjum w Białaczowie
Prace plastyczne wymienionych uczniów wezmą udział w eliminacjach powiatowych.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (648) z dnia 11 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »